اخبار سیاسی

اتحادیه اروپا: برطرف تحریم های ایران مشوق خوبی برای بازگشت به برجام است

سخنگوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تاکید نمود: برطرف تحریم ها علیه ایران مشوق خوبی برای این کشور جهت بازگشت به توافق هسته ای است.

17 اسفند 1399

توجه اصلی در سفر به روسیه مسائل مالی بود

رئیس مجلس شورای اسلامی در سرانجام سفر به روسیه درباره دستاورد های این سفر، گفت:در این سفر یکی از موضوعات مهم ما توجه به مسائل مالی بود.

17 اسفند 1399

رئیس مجلس از بیست وپنجمین نمایشگاه نفت ایران بازدید کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در بیست وپنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از غرفه های حاضر در این رویداد بازدید کرد و در جریان تازه ترین دستاوردهای صنعت نفت و توان شرکت ها و سازندگان ایرانی فعال در این حوزه قرار گرفت.

16 اسفند 1399

هشدار مصطفی الکاظمی نسبت به دروغ پراکنی و ایجاد هرج و مرج

نخست وزیر عراق در سخنانی نسبت به دروغ پراکنی در این کشور با هدف ایجاد هرج و مرج در عراق هشدار داد.

14 اسفند 1399

بی حرمتی به رئیس جمهوری پسندیده نیست، باید برخورد گردد

تهران (پانا) - نماینده مهاباد و رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی رفتارها و توهین ها به رئیس جمهوری اسلامی ایران از رسانه ملی را ناپسند خواند و تاکید نمود باید با این رفتارها برخورد گردد تا دیگر این مسائل تکرار نگردد.

8 اسفند 1399

دومین مجمع عمومی حزب جمهوریت ایران اسلامی برگزار می گردد

دومین مجمع عمومی حزب جمهوریت ایران اسلامی 24 بهمن برگزار می گردد.

8 اسفند 1399

هشدار جانسون در خصوص ویروس مرگبار انگلیسی

از بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا، انتظار می رود که کارزار جدید و موفقیت آمیزی را برای مقابله با ویروس جدید شناسایی شده در این کشور انجام دهد. در همین ارتباط او روز آدینه اعلام نمود که کشورش 4/ 5 میلیون نفر را در برابر کرونا واکسینه نموده است.

4 اسفند 1399

خبرنگاران ابلاغ مجدد دستور به استانداری ها برای حمایت از افراد بی سرپناه

تهران-خبرنگاران-معاون عمرانی وزیر کشور در ابلاغیه ای به استانداری های سراسر کشور، خواست تا با توجه به ورود موج جدید سرما، نسبت به تجهیز گرمخانه های دائم، مددسراها، مراکز سرپناه (شلتر)، ایجاد گرمخانه های سیار و افزایش ساعات خدمات رسانی و نیز برقراری...

2 اسفند 1399

قالیباف: منفعت بودجه کارشناسی این 7 سال را دلال ها و رانت خواران برده اند

رئیس مجلس در واکنش به اظهارات برخی مسئولان درباره اصلاح لایحه بودجه 1400 تاکید کرد: چرا عصبانی شده اید از اینکه مجلس می خواهد بودجه را به نفع مردم اصلاح کند و عواید نورچشمی ها را شفاف به بهبود معیشت مردم اختصاص دهد؟

2 اسفند 1399

درخواست الغنوشی از ملت و احزاب تونسی برای کمک به نجات کشور

راشد الغنوشی رییس مجلس تونس سه شنبه شب از ملت و همه احزاب و نیروهای این کشور خواست تا با هم متحد و برای نجات کشور اقدام کنند.

1 اسفند 1399

فرش قرمز عراق برای حضور خودروسازی ایران

رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق گفت: عراقی ها بیشتر به دنبال این هستند که همکاری مشترک خودرویی به شکل سرمایه گذاری در عراق باشد. البته امروز هم به مقدار محدود این اتفاق می افتد و بعضی محصولات ایران در عراق مونتا ژ می شوند، اما این بار به دنبال سرمایه...

26 بهمن 1399

هجوم طرفداران ترامپ به کنگره آمریکا، جلسه نیمه کاره ماند، حکومت نظامی در واشنگتن، دمکرات ها در سنا به اکثریت رسیدند

به دنبال تجمع گروهی از هواداران ترامپ در مقابل ساختمان کنگره آمریکا تیم حفاظتی این ساختمان تدابیر امنیتی آن را شدت بخشیدند و تظاهرکنندگانی را که وارد ساختمان کنگره شده بودند بیرون کردند. در همین حال با ورود عده ای از معترضان به داخل صحن مجلس، جلسه کنگره...

24 بهمن 1399

استیضاح وزیر اقتصاد اتفاق عجیبی نیست

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: استیضاح یا طرح سوال از وزیر اقتصاد موضوع عجیبی نیست و امیدوار هستیم ابهامات نمایندگان مجلس برطرف و رجوع گردد.

24 بهمن 1399

انصارالله: سیاست محاصره به بن بست خورده است

سخنگوی جنبش انصارالله یمن با اشاره به تحولات اخیر منطقه خلیج فارس و توافق دوحه و ریاض برای بازگشایی مرزها و رفع محاصره قطر گفت: این تحولات نشان دهنده شکست سیاست محاصره و جنگ و تعرض است.

22 بهمن 1399

یاری های هنگفت آمریکا به مخالفان مادورو

بر اساس اعلام منابع رسمی در واشنگتن، آمریکا به وسیله نهاد هایی مانند وزارت امور خارجه و آژانس توسعه بین الملل آمریکا از سال 2017میلادی درجهت منافع مداخله جویانه خود، حمایت های گسترده اقتصادی از مخالفان دولت مادورو در ونزوئلا نموده است.

21 بهمن 1399

فراوری محتوا در کنار آموزش راه صیانت از بچه ها در فضای مجازی است

سینا با من قهر می نماید گاهی که چرا پینگ بازی هایش بالاست، علی در خصوص پلتفرم آموزش مدرسه اش شرح می دهد و همین چند روز پیش محمد مرا نشانده و یادم می دهد تا از فیلیمو برایش کارتون بگذارم. با تعجب که نگاهش می کنم می پرسد: تو با بابایت نمی نشستی کارتون ببینی؟...

21 بهمن 1399

حمله معترضان به خانه های رهبران سنا و مجلس نمایندگان آمریکا

براساس گزارشات چندین دوربین امنیتی خانه پلوسی و پیرامون آن را تحت نظر دارند اما هنوز تعیین نیست که آیا دوربین های امنیتی خانه مک کانل را نیز نظارت کردند یا خیر.

21 بهمن 1399

خبرنگاران 28 اثر طبیعی کشور واجد شرایط ثبت ملی شناخته شد

تهران- خبرنگاران- مدیرکل دفتر ثبت آثار و حفظ و احیا میراث معنوی و طبیعی وزات میراث فرهنگی گفت: 28 اثر از استان های البرز، کردستان، زنجان، لرستان و مازندران در جلسه امروز شورای ملی ثبت میراث طبیعی واجد شرایط ثبت شناخته شد.

21 بهمن 1399

قیمت خرید پرتقال شب عید چند؟

در جلسه اخیر ستاد تنظیم بازار درباره جزئیات تنظیم بازار میوه شب تصمیم گرفته شد و قیمت خرید پرتقال تامسون شمال به ازای هر کیلوگرم 10 هزار و 500 تومان با لحاظ کلیه هزینه های تبعی تحویل کف کامیون در استان مبداء تصویب شد و تصمیم گیری درباره شرایط سیب نیز به...

21 بهمن 1399

واکنش العبادی به رأی ممتنع عراق علیه ایران در سازمان ملل

تهران (پانا) - نخست وزیر پیشین عراق به رای ممتنع این کشور در رابطه با بازگشت تحریم ها علیه تهران واکنش نشان داد.

21 بهمن 1399
تعداد: (182)