اخبار مجلس

فوت 388 بیمار کرونایی؛ حال 5 هزار بیمار وخیم است

تهران (پانا) - وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی های کرونا طی شبانه روز گذشته را خاطرنشان کرد.

23 اردیبهشت 1400

اطلاعیه دیوان محاسبات درباره حقوق های غیرمتعارف برخی شرکت های دولتی

تهران (پانا) - دیوان محاسبات درباره حقوق های غیرمتعارف برخی شرکت های دولتی اطلاعیه ای منتشر کرد.

11 فروردین 1400

توجه اصلی در سفر به روسیه مسائل مالی بود

رئیس مجلس شورای اسلامی در سرانجام سفر به روسیه درباره دستاورد های این سفر، گفت:در این سفر یکی از موضوعات مهم ما توجه به مسائل مالی بود.

17 اسفند 1399

رئیس مجلس از بیست وپنجمین نمایشگاه نفت ایران بازدید کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در بیست وپنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از غرفه های حاضر در این رویداد بازدید کرد و در جریان تازه ترین دستاوردهای صنعت نفت و توان شرکت ها و سازندگان ایرانی فعال در این حوزه قرار گرفت.

16 اسفند 1399

قالیباف: منفعت بودجه کارشناسی این 7 سال را دلال ها و رانت خواران برده اند

رئیس مجلس در واکنش به اظهارات برخی مسئولان درباره اصلاح لایحه بودجه 1400 تاکید کرد: چرا عصبانی شده اید از اینکه مجلس می خواهد بودجه را به نفع مردم اصلاح کند و عواید نورچشمی ها را شفاف به بهبود معیشت مردم اختصاص دهد؟

2 اسفند 1399

استیضاح وزیر اقتصاد اتفاق عجیبی نیست

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: استیضاح یا طرح سوال از وزیر اقتصاد موضوع عجیبی نیست و امیدوار هستیم ابهامات نمایندگان مجلس برطرف و رجوع گردد.

24 بهمن 1399

حمله معترضان به خانه های رهبران سنا و مجلس نمایندگان آمریکا

براساس گزارشات چندین دوربین امنیتی خانه پلوسی و پیرامون آن را تحت نظر دارند اما هنوز تعیین نیست که آیا دوربین های امنیتی خانه مک کانل را نیز نظارت کردند یا خیر.

21 بهمن 1399

قیمت خرید پرتقال شب عید چند؟

در جلسه اخیر ستاد تنظیم بازار درباره جزئیات تنظیم بازار میوه شب تصمیم گرفته شد و قیمت خرید پرتقال تامسون شمال به ازای هر کیلوگرم 10 هزار و 500 تومان با لحاظ کلیه هزینه های تبعی تحویل کف کامیون در استان مبداء تصویب شد و تصمیم گیری درباره شرایط سیب نیز به...

21 بهمن 1399

نقش مافیا در فروش پروانه بهره برداری

خبرنگاران- معادن جزو انفال به شمار می فرایند و انفال سرمایه ملت است. هر آنچه انفال است از معادن و منابع طبیعی پدیده هایی هستند که از دید اقتصاد و مدیریت، واحدهای تولیدی محسوب می شوند که در آنها مواد معدنی محصولات خروجی اند و ورودی به عنوان مواد اولیه...

21 بهمن 1399

ابطال وتوی ترامپ علیه لایحه بودجه دفاعی آمریکا

خبرگزاری خبرنگاران- سنای آمریکا با عبور آرای نمایندگان موافق از دو سوم آرای لازم، به ابطال وتوی ترامپ علیه لایحه بودجه دفاعی این کشور رای داد.

20 بهمن 1399

ممنوعیت های سفر چه تغییری کرده است؟

به گزارش خبرنگاران، سخنگوی ناجا روز گذشته (6 دی ماه) گفته سفر با خودرو شخصی به طور میانگین 30 درصد در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته کاهش داشته است. طبق گزارش های نیروی انتظامی، در جمعه برفی پنجم دی ماه، 27 هزار و 117 خودرو به مبدا خود برگشت داده شده اند...

19 بهمن 1399

محمود شیعی؛ حضور بی حاصل در هیات رئیسه

محمود شیعی به عنوان نماینده باشگاه ها در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال هیچ اقدام قابل توجهی در پنج سال گذشته انجام نداد و نمونه شاخص مدیری بود که فضا را اشغال کرد تا فرد شایسته تری این جایگاه را تصاحب نکند.

19 بهمن 1399

یک درصد بیماران نادر دنیا در ایران هستند

رئیس هیأت مدیره بنیاد بیماری های نادر ایران، گفت: 342 نوع از بیماری های نادر در ایران شناسایی شده است.

19 بهمن 1399

وعده جدید برای ثبات قیمت از هفته آینده

معاون دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت گفت: با توجه به افزایش جدید قیمت تخم مرغ، قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ برای مصرف کننده 16 هزار و 900 تومان است.

19 بهمن 1399

پیغام بودجه 1400 سیاسی است تا مالی ، نباید لایحه بودجه بر اساس نقاط خیالی نوشته گردد

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: ظاهرا پیغام این بودجه سیاسی است تا مالی یعنی دولت در زمان بستن لایحه بودجه نگاهش به بیرون از مرز ها بوده و متاسفانه در طول این هفت سال درس نگرفته است.

10 بهمن 1399

تصویب لایحه تحریم ترکیه در مجلس نمایندگان آمریکا به دلیل خرید اس-400

لایحه 740 میلیارد دلاری بودجه نظامی آمریکا که راستا را برای تحریم ترکیه به دلیل خرید سامانه روسی اس-400 هموار می کند، در مجلس نمایندگان آمریکا به تصویب درآمد.

18 دی 1399

پرسپولیس در پرونده شجاع خلیل&zwnjزاده چه اشتباهی کرد؟

پس از فسخ قرارداد شجاع خلیل زاده با باشگاه پرسپولیس، این باشگاه در اقدامی عجیب طبق نظر مسئول یا مشاوران حقوقی خود لایحه ای تنظیم نموده و با ارسال آن به کمیته شرایط فدراسیون فوتبال از این کمیته درخواست کردند ضمن محرومیت 4 تا 6 ماهه این بازیکن، جریمه اقتصادی...

16 دی 1399

تمدید اعتبار مجوزهای گردشگری تا سرانجام سال

ولی تیموری، معاون گردشگری در نامه ای که برای مدیران کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فرستاده، تاکید نموده این تصمیم به دنبال تشدید بیماری کووید-19 و با هدف کاهش مراجعه فعالان گردشگری گرفته شده است. معاونت گردشگری پیش تر از تمدید اعتبار کارت راهنمایان...

13 دی 1399

فراخوان اتاق ایران برای ارسال پیشنهادهای اصلاحی لایحه بودجه سال 1400 کل کشور

اتاق ایران با انتشار اطلاعیه ای از روسای اتاق های کشور، کمیسیون ها، تشکل ها، اتاق های مشترک بازرگانی و دیگر فعالان بخش خصوصی زیرمجموعه اتاق ایران دعوت کرد نظرات اصلاحی و پیشنهاد های معین خود در خصوص لایحه بودجه سال 1400 کل کشور را به مرکز پژوهش های اتاق...

11 دی 1399

بانک مرکزی، پرداخت تسهیلات به حدود 70 درصد از واحدهای معرفی شده، پرونده مابقی واحدها در مراحل پایانی

خبرنگاران - از مجموع 533 هزار و 752 واحد معرفی شده به بانک ها به منظور دریافت تسهیلات مربوط به کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا، 365 هزار و 841 واحد تسهیلات مذکور را دریافت نموده و پرونده مابقی واحدها نیز در دست آنالیز و تکمیل مدارک و وثایق است.

8 دی 1399
تعداد: (33)