همه اخبار و مقاله ها

بانک مرکزی کانادا پس از تثبیت نرخ بهره،نسبت به بهبود نامتوازن اقتصاد هشدار داد

بانک مرکزی کانادا سعی دارد هیجان های مالی ناشی از بهبودی اندک در بحران کووید-19 را متعادل کند و در گزارش اخیرش به این نکته اشاره نمود که روندهای نگران کننده مالی اخیر با وجود بهتر شدن آمار خیلی مثبت نیست.

29 مهر 1399

زیباترین اشعار نزار قبانی ، شاعر با احساس جهان عرب

نزار قبانی شاعر بزرگ دنیا عرب که در سال 1923 در دمشق سوریه به دنیا آمد که علاوه بر شاعر دیپلمات و ناشر نیز بوده است. این شاعر اشعار زیادی با مضامین مختلف دارد که البته در بیشتر آن ها به زن و عشق می پردازد. بسیاری از شعر های قبانی به فارسی ترجمه شده و از این...

29 مهر 1399

لامپ LED منعطف ابداع شد

پژوهشگران آمریکایی، لامپ های LED بسیار کوچکی ابداع کرده اند که انعطاف پذیر هستند و می توانند عناصر مناسبی برای ابزار پوشیدنی باشند.

29 مهر 1399

آتن: هیچ ترسی از ترکیه نداریم، اردوغان در توهم است

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری گریک سیتی تایمز، وزیر توسعه یونان در مصاحبه ای با اشاره به تنش های اخیر میان آتن و آنکارا بیان کرد: هر فردی که فکر کند یونان ترسیده است، در اشتباه بزرگی به سرمی برد.

28 مهر 1399

فقط 2 درصد خانه های اعلامی وزارت راه خالی است

هادی خانی گفت: از فهرست 109 هزار خانه خالی تنها 2574 مورد قطعی است و مابقی مشکوک بوده و مالکان هنوز شرایط آن را مشخص تکلیف نکرده اند.

28 مهر 1399

حمایت 81 برنده جایزه نوبل از نامزدی بایدن

هشتاد و یک برنده جایزه نوبل روز چهارشنبه با انتشار نامه ای از نامزدی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا حمایت کردند.

28 مهر 1399

باکو: با ایروان مصالحه نمی کنیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، نشست وزرای خارجه جمهوری آذربایجان و ارمنستان در حالی با میانجیگری مسکو شروع شد که الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان در نطقی تلویزیونی هرگونه مصالحه در باب تمامیت ارضی این کشور را رد کرد.

27 مهر 1399

حمایت شجاع خلیل زاده از سرمربی پرسپولیس

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تهران به حمایت از یحیی گل محمدی پرداخت.

26 مهر 1399

قیمت انواع حبوبات در بازار

خبرنگاران: لپه سیرانوش با میزان 800 گرم به قیمت 23 هزار و 250 تومان در بازار به فروش می رسد.

26 مهر 1399

اشتباه پرسپولیسی ها؛ جذب بازیکن بدون تست پزشکی

سعید آقایی، حامد لک و عیسی آل کثیر روز سه شنبه با حضور در ساختمان باشگاه پرسپولیس قراردادهای جداگانه ای را به مدت دو فصل برای حضور در جمع شاگردان یحیی گل محمدی امضا کردند تا این تیم را در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا نیز همراهی کنند.

25 مهر 1399

یوآخیم لو: لواندوفسکی خوب است اما نویر بهترین بازیکن سال است

به گزارش خبرنگاران، در خاتمه رقابت های بوندس لیگا لواندوفسکی به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب شد اما سرمربی تیم ملی آلمان اعتقاد دارد دروازه بان بایرن باید به این عنوان می رسید.

25 مهر 1399

دولت فرانسه مقررات منع آمد و شد شبانه را وضع کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی صباح، امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه بیان کرد که از روز شنبه (17 اکتبر 2020) و از ساعت 9 شب تا 6 بامداد مقررات منع آمد و شد شبانه برقرار می گردد و به مدت دست کم چهار هفته پابرجا خواهد ماند.

24 مهر 1399

آموزش آرسن ونگر به مربیان فوتبال ایران

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، وبینار مشترک کمیته آموزش،آرسن ونگر،رئیس توسعه جهانی فوتبال در فیفا و مربیان فوتبال کشورمان برگزار خواهد شد.

24 مهر 1399

نگرانی سازمان ملل از افزایش تنش های مرزی میان عراق و ترکیه

نماینده سازمان ملل نسبت به افزایش تنش ها در مناطق مرزی عراق و ترکیه ابراز نگرانی کرد.

23 مهر 1399

خبرنگاران تعزیه، بازنمایی فرهنگ دفاع از مظلوم و صلح طلبی ایرانیان است

تهران- خبرنگاران- مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری با اشاره به آموزه ها و مبانی تعالی بخش دین اسلام بر پایه رافت، مهربانی، گذشت و ایثار گفت: هنر آئینی تعزیه، بازنمایی فرهنگ دفاع از مظلوم و صلح طلبی ایرانیان است.

23 مهر 1399

خیز جدید برای اخذ مالیات از املاک و خودروهای لوکس

وزارت اقتصاد آیین نامه اجرایی بند (ت) تبصره (6) ماده واحده قانون بودجه سال 1399 کل کشور درباره شیوه اخذ مالیات از املاک و خودرو های با شرایط خاص را به کمیسیون اقتصاد هیئت دولت ارائه کرد.

22 مهر 1399

عذرخواهی ارمنستان و آذربایجان از ایران

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه آمادگی و اشراف نیروهای مرزبانی و انتظامی بالاست، گفت:آذربایجان و ارمنستان ضمن عذرخواهی از شلیک اشتباهی راکت و گلوله به سمت ایران، قول دادند تکرار نشود.

22 مهر 1399

خبرنگاران هیات های مذهبی ری همکاری خوبی با ستاد کرونای استان تهران دارند

شهرری - خبرنگاران- معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران با اشاره به رعایت مطلوب پروتکل های بهداشتی از سوی هیات مذهبی شهرستان ری، گفت: مجموعه مساجد، تکایا و هیات های مذهبی شهرستان ری همکاری خوبی با ستاد کرونای استان تهران داشته و دارند.

21 مهر 1399

رهبر مخالفان بلاروس به روسیه هشدار داد

سوتلانا تیخانوفسکایا رهبر مخالفان بلاروس و نامزد شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری این کشور از روسیه خواست تا به حق حاکمیت کشورش احترام بگذارد.

21 مهر 1399

جزئیاتی از قرارداد انصاری فرد با آاِک، بازگشت کریم پس از 733 روز

یک رسانه معتبر ورزشی یونان رقم و مدت زمان قرارداد کریم انصاری فرد مهاجم جدید تیم آاِک با این تیم را اعلام نمود.

21 مهر 1399
تعداد: (258)