همایشها و نمایشگاه ها

صنایع لبنی کوچک ظرفیت های خود را تجمیع کنند

نشست مشترک سی امین جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان خراسان جنوبی و کمیته استانی توسعه خوشه های کسب وکار برگزار شد.

25 مهر 1400

تور ارزان استرالیا: موافقت کانبرا با افزایش استقرار نیروی هوایی آمریکا در استرالیا

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، پیتر داتون وزیر دفاع استرالیا روز پنج شنبه به وقت محلی بیان کرد که کانبرا و واشنگتن به یک توافق تازه در زمینه استقرار نیرو دست یافته اند که به موجب آن، همکاری در حوزه نیروی هوایی به وسیله استقرار چرخشی انواع هواپیماهای...

28 شهریور 1400

وداع ال کاپیتانو

نشریه اسپانیایی مارکا در عرض چند ماه، دو جلد را کار کرد که فقط در مورد یک نفر بود: سرخیو راموس.

7 مرداد 1400

کنفرانس های ایکس باکس و بتسدا ادغام شدند؛ تاریخ برگزاری معین شد

بالاخره مایکروسافت تاریخ رسمی کنفرانس عظیم خود در E3 سال 2021 را بیان نمود. این کنفرانس اولین کنفرانس عظیمی است که مایکروسافت پس از خرید شرکت بتسدا در E3 تدارک دیده است و قرار است شامل معرفی ها و بازی های مایکروسافت و بتسدا باشد.

1 مرداد 1400

کوشک باغ هنر افتتاح می گردد

تهران (پانا) - مدیر عامل شرکت نوسازی عباس آباد از افتتاح پروژه کوشک باغ هنر 26 تیرماه با حضور شهردار تهران در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد اطلاع داد.

30 تیر 1400

پاسخ چین به آمریکا درباره نشت کرونا از آزمایشگاه ووهان

ایرنا نوشت: سخنگوی وزارت امور خارجه چین بار دیگر ضمن انتقاد از فرافکنی آمریکا در خصوص احتمال نشت ویروس از آزمایشگاه ووهان تاکید نمود که این ادعا یک دروغ و ساخته و پرداخته ایالات متحده است.

7 تیر 1400

روح الله برادری: دولت پولی ندارد که بخواهد در سینما پولشویی کند

تهران (پانا) - روح الله برادری که از تهیه کننده های شناخته شده سینمای جنگ است و در کارنامه خود آثاری چون مانند حمله به اچ سه و سجاده آتش را دارد، معتقد است، اینکه عده ای می گویند تهیه کننده سودش را از تولید می برد بهانه ای برای فروش نرفتن فیلم هایشان است...

5 تیر 1400

افتتاح نمایشگاه تجهیزات و دستاورد های صاایران در شمال شرق کشور

نمایشگاه تجهیزات، دستاورد ها و پیشرفت های صنایع الکترونیکی وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح با هدف معرفی توانمندی های متخصصین صنعت دفاعی در منطقه شمال شرق کشور افتتاح و مورد بهره برداری نهاده شد.

2 تیر 1400

کمیسیون اروپایی: بستن مرزها مسئله ساز است

رئیس کمیسیون اروپایی از آلمان رفتار مناسب در مسئله تشدید کنترل های مرزی را درخواست نموده و ضمن انتقاد مجدد از این طرح آلمان برای مهار کرونا آن را مسئله ساز دانست.

5 فروردین 1400

رئیس مجلس از بیست وپنجمین نمایشگاه نفت ایران بازدید کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در بیست وپنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از غرفه های حاضر در این رویداد بازدید کرد و در جریان تازه ترین دستاوردهای صنعت نفت و توان شرکت ها و سازندگان ایرانی فعال در این حوزه قرار گرفت.

16 اسفند 1399

آنالیز مشخصات فنی هیوندای i30

خودروی هیوندای i30 اکنون حدود ده سال است که به عنوان نماینده کره ای هیوندای در نقاط مختلف جهان، در خیابان ها و جاده ها مشاهده می گردد. به دلیل آن که خودروی هیوندای i30 بیشتر در قالب نسخه هاچ بک خود در ایران عرضه شده است، به طور معمول این خودرو در...

14 اسفند 1399

بیانیه نساجی قائمشهر علیه محمود فکری: آقای فکری! همگان آگاهند چه بر سر تیم زادگاه تان آوردید

تهران (پانا) - باشگاه نساجی مازندران با انتشار بیانیه ای به اظهارات محمود فکری علیه مدیران این باشگاه واکنش نشان داد.

12 اسفند 1399

هشدار جانسون در خصوص ویروس مرگبار انگلیسی

از بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا، انتظار می رود که کارزار جدید و موفقیت آمیزی را برای مقابله با ویروس جدید شناسایی شده در این کشور انجام دهد. در همین ارتباط او روز آدینه اعلام نمود که کشورش 4/ 5 میلیون نفر را در برابر کرونا واکسینه نموده است.

4 اسفند 1399

بهرە مندی 87درصدی دانش آموزان کردستانی از شبکە شاد

خبرنگاران/کردستان مدیرکل آموزش و پرورش کردستان از بهرەمندی 87 درصدی دانش آموزان کردستانی اطلاع داد.

3 اسفند 1399

حضور انتشارات مدرسه درنمایشگاه مجازی کتاب تهران

تهران (پانا) - انتشارات مدرسه با بیش از 700 عنوان کتابِ برگزیده درنخستین نمایشگاه مجازی کتاب حضور پیدا می نماید و آثار خود را با تخفیف 20 درصد عرضه می نماید.

29 بهمن 1399

خبرنگاران عکاس ایرانی مدال طلای جشنواره بین قاره ای را کسب کرد

تهران- خبرنگاران- مدال طلا و تجلیل جشنواره بین قاره ای آلمان، آفریقای جنوبی و اندونزی به احمد خطیری عکاس ایرانی رسید.

20 بهمن 1399

لوح سپاس شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در دستان مدیرعامل شرکت مدیران خودرو

شرکت مدیران خودرو در سال1399 به ارتقاء خدمات پس از فروش خود بیش از پیش تمرکز داشته است و این سال از طرف مدیریت عامل شرکت مدیران خودرو به نام سال توسعه خدمات پس از فروش نام گذاری شده است. بر این اساس استانداردهای جدید شبکه نمایندگان تدوین و در تعداد زیادی...

20 بهمن 1399

خبرنگاران نگاهی به کتاب سیاستِ کرونا: مابین رتروتوپیا و اتوپیا

ساری - خبرنگاران - کتاب سیاستِ کرونا: مابین رتروتوپیا و اتوپیا که بتازگی توسط دکتر محمدتقی قزلسفلی عضو هیات علمی دانشگاه مازندران نوشته ، منتشر شده و در آستانه توزیع واقع شده است ، موضوع تاثیر کرونا بر سیاست و اندیشه سیاسی را به بحث و آنالیز گذاشته است....

19 بهمن 1399

محاکمه سارق خیانتکار

تهران (پانا) - مرد تبهکار که با همدستی سه دوستش از خانه ویلایی مرد ثروتمند و همسر فنلاندی وی سرقت نموده بود در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز محاکمه شدند.

19 بهمن 1399

هزینه 1.3 تریلیون یورویی کرونا برای دولت آلمان، 964 مرگ در 24 ساعت

وزارت دارایی آلمان از هزینه بالغ بر 1.3 تریلون یورویی مبارزه با بحران کرونا برای دولت و ایالات آلمان در امسال میلادی خبر داده و نهادهای بهداشتی این کشور هم از 964 مرگ دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در 24 ساعت خبر دادند.

19 بهمن 1399
تعداد: (43)