طراحی گرافیکی و چاپ

لامپ LED منعطف ابداع شد

پژوهشگران آمریکایی، لامپ های LED بسیار کوچکی ابداع کرده اند که انعطاف پذیر هستند و می توانند عناصر مناسبی برای ابزار پوشیدنی باشند.

29 مهر 1399

خبرنگاران شروع آزمون مدارس سمپاد با حضور هزار و 382 دانش آموز ایلامی

ایلام - خبرنگاران - مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: آزمون ورودی مدارس سمپاد با حضور هزار و 382 دانش آموز ایلامی در 16 حوزه امتحانی از امروز پنجشنبه نهم تیرماه شروع شد.

31 شهریور 1399

خبرنگاران فرماندار محمودآباد: انسداد راههای ورودی شهر احتیاج به مصوبه ستاد ملّی کرونا دارد

ساری - خبرنگاران - فرماندار محمودآباد با اشاره به حضور گسترده مسافران در سواحل و انتقاد شهروندان در مورد عدم انسداد راههای ورودی شهر بروی گردشگران گفت: انسداد راههای ورودی شهر احتیاج به مصوبه ستاد ملّی کرونا دارد و از اختیارات شهرستانی خارج است.

30 شهریور 1399

نتایج امیدوارکننده دانشگاه آکسفورد برای فراوری واکسن کرونا

دانشگاه آکسفورد از نتایج نویدبخش یک واکسن کرونا که در مراحل ساخت قرار گرفته است، اطلاع داد.

23 شهریور 1399

مازندران مهیای بهار در زمستان

به گزارش خبرنگاران، ستاد اجرایی خدمات سفر ماندران از مدتها پیش تشکیل شد و برای خدمات دهی به مسافران نوروزی در حال برنامه ریزی است. نوروز امسال بیش از 9 میلیون مسافر شب در مازندران اقامت کردند و تا انتها تابستان نیز شمار اقامت مسافران در استان به بیش از...

7 تیر 1399

فراوری ماسک در تالار عظیم اپرای بوینس آیرس

تالار اپرای کولون واقع در بوینس آیرس، پایتخت آرژانتین کارگاه عظیم خود را در راستای یاری به کارکنان حوزه سلامت این کشور به فراوری ماسک اختصاص داده است.

4 تیر 1399

چاپ و ساماندهی خاطرات آزادگان برای استفاده نسل جوان

خبرنگاران: عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: باید در زمینه چاپ خاطرات آزادگان و ارائه آن به نسل جوان جامعه کوشش بیشتری انجام گردد.

30 خرداد 1399

مسابقه دات کام به پله سوم رسید

به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل کانون، این کتاب که برای اولین بار در سال 1393 در انتشارات کانون پرورش فکری به چاپ رسیده بود، برای سومین مرتبه بازنشر شد.

28 خرداد 1399