روانشناسی

خبرنگاران دومین دوره مسابقات شطرنج فرهنگیان کشور در قزوین برگزار می شود

قزوین- خبرنگاران- معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: دومین دوره مسابقات شطرنج فرهنگیان کشور (جام یلدا)به صورت آنلاین به میزبانی قزوین برگزار می شود.

11 دی 1399

خدمات تالار عروسی و باغ عروسی

خدمات تالار عروسی و باغ تالار عروسی شامل ارائه سفره عقد، ارائه منوهای مختلف غذا، تزئینات داخلی تالار یا باغ تالار، فیلم برداری و عکاسی، آتش بازی، ماشین عروس، پخش موزیک و نورپردازی، کارت عروسی و معرفی مزون لباس و آرایشگاه عروس می باشد.

5 دی 1399

روانشناسی - شناخت شخصیت کودک از روی نقاشی هایش

آیا تا به حال به نقاشی یک کودک نگاه کرده و از باز تاب اندیشه و احساس این هنرمند خردسال شگفت زده شده اید؟

30 آذر 1399

شانس چیست؟ + رازهای خوش شانسی

شانس (Chance) به معنای بخت و اقبال یا فرصت خوب یا بد است که خارج از کنترل فرد بوده و بدون توجه به اراده، قصد، یا نتیجه مورد نظر رخ می دهد.

27 آذر 1399

مضرات کفش پاشنه بلند

یکی از ملاک های زیبایی از نظر بانوان پوشیدن کفش پاشنه بلند است که دلایل گوناگونی باعث سوق دادن آنان به انجام این کار می شود.

26 آذر 1399

تاثیر اضطراب بر بدن چیست؟

سیناپرس/ اضطراب که غالبا به صورت تغییر در رفتار خود را نشان می دهد گاهی پیامدهای جدی و بسیار مهمی هم برای سلامت جسمی مان دارد. اضطراب علاوه بر اینکه بر روح و روان انسان اثر می گذارد پیامدهایی را هم برای جسم او به دنبال دارد. همانطور که در تصویر بالا می بینید...

23 آذر 1399

والدینی که بچه ها غمگین و افسرده دارند، بخوانند

به گونه ای بر فعالیت های کودک نظارت داشته باشید که در عین وابسته نساختن او به خودتان، همواره احساس کند که از حمایت و پشتوانه شما برخوردار است و احساس بی کسی و تنهایی نکند.

15 آذر 1399

تکنولوژی دستگاه رگ یاب

خون دریافت از افرادی که رگ های واضح و مشخصی ندارند یکی از معضلاتی است که به شدت کارشناسان آزمایشگاه و پرستاران را به دردسر می اندازد و بیماران نیز از پیدا نشدن رگ های خود آزار می بینند. در چند سال اخیر دستگاه رگ یاب برای حل این مشکل به حرفه پزشکی ورود پیدا...

19 آبان 1399

ملاتونین می تواند به کنترل اضطراب یاری کند؟

قرص ملاتونین درمان نیست؛ بلکه در فرایند درمان اضطراب در کنار دیگر موارد به بیماران یاری می نماید. بسیاری از بیخوابی های اضطرابی درباره بعضی موضوعاتی که برای ما مهم هستند پیش می آیند.

19 آبان 1399

راهنمای خرید دستگاه بخور سرد و گرم

تعداد کمی از افراد پوستی درخشان و کامل دارند. در این راستا ضروری است که از پوست خود مراقبت کنید تا درخشش و سلامت آن حفظ گردد. منافذ مسدود شده، چین و چروک، جوش های سر سفید، جوش های سرسیاه و … مهمترین علتی است که به پوست شما آسیب وارد می نماید. دستگاه بخور...

6 آبان 1399

اهمیت مهارت تصمیم گیری صحیح و عوامل موثر بر آن

خیلی مواقع بعد از تصمیم گیری خود و نتیجه به دست آمده پشیمان شده ایم و به خودمان گفته ایم کاش تصمیم دیگری گرفته بودم. همین تردید در تصمیم گیری و نتایج نه چندان دل چسبی که به خاطر برخی تصمیمات نادرست رخ می دهند برای ما اهمیت مهارت تصمیم گیری صحیح را روشن...

5 آبان 1399

شخصیت شناسی از روی سلفی ؛ افراد را از روی سلفی هایشان بشناسید!

کمتر از چند سال است که سلفی و سلفی دریافت در رسانه های اجتماعی رواج پیدا نموده است، تا جایی که اخیرا واژه Selfie به فرهنگ لغت آکسفورد اضافه شده است. برای کسانی که نمی دانند؛ سلفی به عکسایی که یک فرد در مقابل آینه یا عکس هایی که با تلفن همراه، به فاصله طول بازو...

3 آبان 1399

خبرنگاران تارتار: جان بازیکنان را فدای سه امتیاز نکنیم

اهواز - خبرنگاران - سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان گفت: درست نیست که برای کسب سه امتیاز، با بازی دادن به بازیکنان کرونایی جان انسان ها را به خطر بیاندازیم.

12 شهریور 1399

انجمن های شایسته تقدیر دانشگاه علامه طباطبایی معرفی شدند

دومین جلسه کمیته حمایت و نظارت بر انجمن های علمی-دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی در سال تحصیلی جاری برگزار گشت.

4 شهریور 1399

زندگی هوگه؛ چگونه شادتر زندگی کنیم؟

خبرنگاران: ما می توانیم تمام روز در مورد خوبی های انرژی مثبت و دفترچه های شکرگزاری صحبت کنیم، اما این دقیقاً آن چیزی نیست که مد نظر ما است. ما می خواهیم به یک اصل چندهزار ساله دانمارکی اشاره کنیم که در سال های اخیر بسیار رایج شده: تئوری هوگه.

27 مرداد 1399