اخبار اقتصادی

اخبار ساختگی آنلاین دموکراسی را در کشورها تهدید می کند

به گزارش خبرنگاران به نقل از پژوهشگاه فضای مجازی، تأثیر بر رأی دهندگان و منحرف کردن جهت سیاسی کشورها با استفاده از فناوری هایی همچون دیپ فیک و تاکتیک های روانشناختی همچون بمباران خبری منجر به افزایش منازعات اجتماعی و کاهش اعتماد عمومی به نهاد حاکمیت...

28 اردیبهشت 1400

واکنش کاربران فضای مجازی به مصادره اموال روحانی و ظریف

خبرنگاران : کاربران فضای مجازی به پیشنهاد عجیب یک نماینده برای مصادره اموال رئیس جمهور واکنش نشان دادند.

27 اردیبهشت 1400

جیک سالیوان: پیشرفت هایی در نشست وین به دست آمده است

تهران (پانا) - مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفت که پیشرفت هایی در مذاکرات وین حاصل شده اما هنوز مسیری طولانی برای طی شدن، وجود دارد.

25 اردیبهشت 1400

بغداد و واشنگتن تشکیل کمیته خروج آمریکا از عراق را آنالیز کردند

قائم مقام وزارت خارجه عراق امروز با سفیر آمریکا درباره تشکیل کمیته های فنی نظامی به منظور عملی کردن نتایج گفت وگوی راهبردی میان دو کشور و استقرار نظامیان آمریکایی در خارج از عراق بحث و گفت وگو کرد.

24 اردیبهشت 1400

شروع برچسب گذاری نرخ جدید کرایه های تاکسی در پایتخت

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از شروع فرآیند نصب برچسب های افزایش نرخ کرایه های جدید سال 1400 در تاکسی ها اطلاع داد.

24 اردیبهشت 1400

بلینکن برای آزادی پول های بلوکه شده ایران در کره جنوبی شرط گذاشت

وزیر خارجه آمریکا بار دیگر از ایران خواست که ابتدا به پایبندی به توافق هسته ای بازگردد و تاکید نمود که واشنگتن از بازگشت به برجام برای گسترش توافق به دیگر حوزه ها استفاده خواهد نمود.

19 اردیبهشت 1400

10 واقعیت باورنکردنی درباره پول های رایج در آمریکا

پول هایی که امروزه در سراسر دنیا استفاده می شوند دارای رموز و داستان های مخفی هستند که در این گزارش به بعضی از آن ها اشاره شده است.

16 اردیبهشت 1400

توافق اوپک پلاسی ها برای افزایش تدریجی بازار نفت به بازار جهانی

شب گذشته اعضای گروه موسوم به اوپک پلاس توافق کردند تا عرضه نفت به بازار جهانی را از ماه می تا جولای افزایش دهند.

14 اردیبهشت 1400

ظریف: همه تحریم های ترامپ ضد برجام بوده و باید رفع شود

وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران در توییتی ضمن تکرار تنها گام موجود برای احیای برجام، افزود همه تحریم های ترامپ ضد این توافق بوده و باید رفع شود.

13 اردیبهشت 1400

کتاب کوچه را ما جارو می کنیم منتشر شد

تهران (پانا) - کتاب داستان کوچه را ما جارو می کنیم به نویسندگی علی الله سلیمی و تصویرگری هاله قربانی از سوی انتشارات کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان به چاپ رسید.

11 اردیبهشت 1400

آژانس با تروریسم هسته ای برخورد کند

رئیس سازمان انرژی اتمی در واکنش به حادثه امروز در تاسیسات نطنز، گفت: ایران ضمن محکوم کردن این حرکت مذبوحانه و تاکید بر ضرورت برخورد جامعه بین المللی و آژانس با این تروریسم هسته ای، حق خود را برای اقدام علیه عاملان، آمران و مباشران محفوظ می دارد.

11 اردیبهشت 1400

تحریم های آمریکا علیه صنایع دفاعی ترکیه

وزارت خارجه آمریکا با صدور اطلاعیه ای بیان نمود، ایالات متحده در حال وضع تحریم علیه ریاست صنایع دفاعی ترکیه (SSB) و چهار تن از مدیران آن بر سر یک معامله چشمگیر با روسیه است.

4 اردیبهشت 1400

خبرنگاران چاه های آب شهرک دهکده فردیس با حکم قضایی پلمب شدند

کرج - خبرنگاران - مدیر امور منابع آب شهرستان کرج اعلام نمود که 2 حلقه چاه آب شهرک ویلایی باغی دهکده این شهرستان با حکم قضایی پلمب شده اند.

1 اردیبهشت 1400

معترضان عراقی مرکز شهر ناصریه را بستند

معترضان عراقی امروز(دوشنبه) ورودی های شهر ناصریه را مسدود کردند.

1 اردیبهشت 1400

در نشست وین صرفا اعضای کنونی برجام حضور دارند، هیچ مذاکره ای با آمریکا در هیچ سطحی نخواهیم داشت خبرنگاران

معاون وزیر خارجه با بیان اینکه در نشست سه شنبه در وین صرفا اعضای کنونی برجام حضور خواهند داشت، توضیح داد: آمریکا در هیچ نشستی که ایران در آن حضور داشته باشد از جمله نشست کمیسیون مشترک برجام حضور نخواهد داشت و این قطعی است.

30 فروردین 1400

جزئیات فروش اوراق اختیار فروش تبعی با هدف حمایت از سهامداران خرد منتشر شد

جزئیات فروش اوراق اختیار فروش تبعی توسط صندوق سرمایه گذاری مشترک توسعه بازار سرمایه با هدف حمایت از سهامداران خرد منتشر شد.

27 فروردین 1400

اقدامات مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه دامغان در پاندمی کرونا تشریح شد خبرنگاران

معاون مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه دامغان گفت: دانشگاه دامغان جزو نخستین دانشگاه های کشور در راه اندازی کلاس های مجازی بود که با شروع ترم جدید و اضافه شدن امکانات، شرایط بهتری برای برگزاری کلاس ها مهیا خواهد شد.

25 فروردین 1400

آخرین اطلاعات درباره کناره گیری یک تیم از لیگ برتر

پس از اینکه محمدرضا زنوزی با ارسال نامه ای به هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی اظهار داشت توانایی اداره دو باشگاه تراکتور و ماشین سازی را با هم ندارد و خواهان این شد که هیئت فوتبال اختیار ماشین سازی را تا انتقال امتیاز آن بر عهده بگیرد، جواد ششگلانی...

24 فروردین 1400

فرانسه و اروپا گزینه تحریم سیاستمداران لبنانی را آنالیز می نمایند

به گزارش خبرنگاران، رویترز از قول منابع دیپلماتیک گزارش داده که دولت فرانسه و اتحادیه اروپا در حال آنالیز گزینه ها برای تحریم سیاستمداران لبنانی هستند. هدف چنین اقدامی نیز اعمال فشار به سیاستمداران لبنانی برای توافق در خصوص تشکیل دولت جدید و نجات کشور...

21 فروردین 1400

دلیل عصبانیت بازیکنان پرسپولیس چیست؟

دریافتی بازیکنان پرسپولیس همسان و هم اندازه نیست. برخی بازیکنان فصل جدید پرسپولیس 40 تا 50 درصد و برخی نیز حدود 65 درصد از مطالبات این فصل خود را دریافت کرده اند اما عموم بازیکنان بین 30 تا 35 درصد دریافتی داشته اند.

20 فروردین 1400
تعداد: (231)