واکنش بایدن به استفاده از ارتش برای سرکوب معترضان

به گزارش کهن پارس، ایسنا نوشت: نامزد بالقوه دموکرات ها در انتخابات نوامبر آمریکا با انتقاد از ترامپ تاکید نمود، رئیس جمهوری آمریکا از ارتش علیه مردم استفاده می نماید. او اعتراضات مسالمت آمیز را با گاز اشک آور هدف می گیرد و گلوله پلاستیکی شلیک می نماید. آن هم برای دریافت یک عکس.

واکنش بایدن به استفاده از ارتش برای سرکوب معترضان

به گزارش خبرگزاری فرانسه، جو بایدن، نامزد بالقوه دموکرات های آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری از مراسم عکاسی ترامپ مقابل کلیسای سنت جان که در بحبوحه اعتراضات مردمی در واشنگتن دی سی متحمل خسارت هایی شد، انتقاد کرد.

پلیس آمریکا عصر دوشنبه محوطه اطراف کاخ سفید را با گاز اشک آور و بمب دودزا پاکسازی کرد تا ترامپ و همراهانش با پای پیاده به کلیسای سنت جان بروند. ترامپ یک انجیل هم به دست داشت.

اقدام او با واکنش انتقادی فوری از جانب شهردار واشنگتن دی سی، اسقف این کلیسا و دموکرات هایی چون جو بایدن روبرو شد. بایدن گفت، استفاده از قوه قهریه علیه معترضان صرفا برای دریافت یک عکس بود.

بایدن گفت: ترامپ از ارتش آمریکا علیه مردم آمریکا استفاده می نماید. او اعتراضات مسالمت آمیز را با گاز اشک آور هدف می گیرد و گلوله پلاستیکی شلیک می نماید. آن هم صرفا برای دریافت یک عکس.

310311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 16 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 107

به "واکنش بایدن به استفاده از ارتش برای سرکوب معترضان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش بایدن به استفاده از ارتش برای سرکوب معترضان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید