نکونام: فیک نیستم و در فضای مجازی به دنبال فالوئر نمی گردم! ، حواسم به بازیکنانم هست و مثل استقلال 2 رباط صلیبی پاره نکردیم

به گزارش کهن پارس، همه بازیکنان ما در این مدت تحت کنترل مان بودند. ما مثل استقلال دو تا رباط صلیبی پاره نکردیم. اگر خواستید من آمار را به شما می دهم.

نکونام: فیک نیستم و در فضای مجازی به دنبال فالوئر نمی گردم! ، حواسم به بازیکنانم هست و مثل استقلال 2 رباط صلیبی پاره نکردیم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، جواد نکونام سرمربی تیم فولاد خوزستان که تیمش چهارشنبه شب پیروز شد استقلال را با نتیجه 2-1 شکست دهد، به صورت تصویری مهمان برنامه شب های فوتبالی در شبکه ورزش بود.

نکونام در ابتدا گفت: کار مربی کوشش کردن برای پیروزیت تیمش است.ما باید کوشش کنیم.من به دنبال فالوئر و فضای مجازی نیستم و تمام تمرکزم روی تیمم است.

او این را گفت و ادامه داد:همه بازیکنان ما در این مدت تحت کنترل مان بودند.ما مثل استقلال دو تا رباط صلیبی پاره نکردیم.اگر خواستید من آمار را به شما می دهم.ما زحمت کشیدیم که بازیکن ما توانست در زمین بازی کند و دنبال امدادهای غیبی نبودیم.من خودم طرفدار استقلال هستم ولی وقتی قراردادی با باشگاهی دارم همواره سعی نموده ام بهترین عملکرد را مقابل هر کسی و هر تیمی داشته باشیم.هیچ وقت فیک نبودم و همواره خودم بودم.

نکونام در ادامه حرف هایش به زمانی که استراماچونی روی نیمکت استقلال بود اشاره نمود و گفت:پیروزیت و مربیگری احتیاج به وقت گذاشتن و زحمت کشیدن دارد.استراماچونی وقتی آمد کسی فکرش را نمی کرد که ایشان محبوب شود.این زحماتی است که کشیده است.در فضای مجازی دنبال محبوبیت نبود و در زمین مربیگری کرد.مربیگری مثل بازیکنی نیست.در بازیکنی می شود همه چیز را خرید اما در مربیگری این طور نیست.هوداران ما فوتبال می فهمند و متوجه می شوند.در این چند روز عظیمان فوتبال،باز هم تاکید می کنم عظیمان فوتبال همه از فوتبال فولاد لذت بردند.تمام حرف های من برای زمانی است که 11 به 11 بودیم.آن هم مقابل تیم عظیم استقلال.استقلال تیم با شخصیتی است و مخصوصا اینکه آقای استراماچونی سیستم مناسبی را پیاده کردند و هنوز هم با همان سیستم بازی می نمایند.

نکونام در انتها و در پاسخ به این سوال که از لحاظ فنی درباره بازی با استقلال حرف بزنیم.تحلیل خود شما در این باره چیست و چرا فولاد استقلال را برد؟گفت:به نظر من دلیل بردن ما به تمرینات ما بر می شود.بی دلیل نیست این پیروزیت های ما.بودن مربی بدنساز اسپانیایی در کنار ما و بودن ایشان خیلی به ما یاری کرد.از همه مهمتر خواستن بازیکنانم بود که به این پیروزی رسیدیم.من مربی نباید فقط به فکر خودم باشم.بلد بودن تمرین و اینکه بازیکن من مصدوم نشود،این نکته ای است که به آن توجه کردیم.این خیلی سخت بود و کادر من زحمات زیادی را کشیدند.آغاز لیگ ما دیر بود و انتها اش هم دیر شد.در کل از لحاظ فنی استقلا فقط یک بار به 18 قدم ما آمد.غیر از آن هیچ شوتی به سمت دروازه ما نیامد.حسینی اگر روز خوبش نبود ما زودتر می توانستیم به گل برسیم.این تیم را کنترل کردیم.تیم استقلال را کنترل کردیم و این باعث شد که عصبانیت سراغ آنها بیاید.وقتی عصبانی می شوید تمرکزتان را از دست می دهید.اعتراضات آغاز می شود و نتیجه عکس می دهد.خدا را شکر توانستیم بازی را ببریم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 154

به "نکونام: فیک نیستم و در فضای مجازی به دنبال فالوئر نمی گردم! ، حواسم به بازیکنانم هست و مثل استقلال 2 رباط صلیبی پاره نکردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: فیک نیستم و در فضای مجازی به دنبال فالوئر نمی گردم! ، حواسم به بازیکنانم هست و مثل استقلال 2 رباط صلیبی پاره نکردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید