سخنرانی رئیس کالج آمریکایی در همایش بین المللی علوم ورزشی

به گزارش کهن پارس، به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، دوازدهمین همایش بین المللی علوم ورزشی با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با شعار توسعه فناوری ورزشی برای زندگی فعال و باهدف گردهم آوردن اعضای علمی و اجرایی خانواده ورزش، جهت هم اندیشی، تبادل آخرین دستاوردهای بنیادی، توسعه ای و کاربردی، حرکت در راستای تأمین نیازهای جامعه، توانمندسازی در راستا تدبیر و امید، توسعه ملی و ارتقاء باورهای بین المللی در تاریخ 19 تا 22 آبان سال 1399 و به صورت مجازی برگزار شود.

سخنرانی رئیس کالج آمریکایی در همایش بین المللی علوم ورزشی

به همین دلیل یکی از چندین سخنران کلیدی این همایش، پروفسور نیکول روث کیث، رئیس کالج آمریکایی طب ورزشی ACSM می باشد که در این رویداد بزرگ بین المللی در حوزه ورزش به عنوان سخنرانی کلیدی حضورخواهد داشت. وی استاد دانشگاه ایندیانا دارای دکتری فیزیولوژی ورزش از دانشگاه کانتیکت نیگ و دو مدرک کارشناسی ارشد علوم ورزشی از دانشگاه رود آیلند و تحقیقات بالینی از دانشگاه ایندیانا و کارشناسی تربیت بدنی از دانشگاه هاروارد می باشد.

پروفسور نیکول روث کیث، دارای بیش از سی مقاله علمی پژوهشی و بیش از صد طرح پژوهشی بوده و افتخارات و جوایز آموزشی و پژوهشی متعددی کسب نموده است. از سوابق پروفسور کیث می توان به معاونت دانشکده تربیت بدنی و مدیریت گردشگری ایندیانا - دانشگاه پوردو ایندیاناپولیس نیز اشاره کرد. وی در حال حاضر به عنوان رییس کالج امریکایی طب ورزشی (ACSM) به عنوان بزرگترین و معتبرترین سازمان در حوزه پزشکی- ورزشی و علوم ورزشی در جهان مشغول به فعالیت می باشد.

با توجه به تعویق زمان برگزاری همایش در اسفندماه سال 1398 به دلیل شیوع بیماری کووید-19 (کرونا)، بر اساس برنامه ریزی اجرا شده توسط شورای سیاستگذاری همایش، این رویداد علمی در تاریخ 19 تا 22 آبان سال جاری به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 آبان 1399 بروزرسانی: 20 آبان 1399 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 303

به "سخنرانی رئیس کالج آمریکایی در همایش بین المللی علوم ورزشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنرانی رئیس کالج آمریکایی در همایش بین المللی علوم ورزشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید