واکنش فغانی به خط خوردن از لیست بین المللی داوران ایران

به گزارش کهن پارس، داور بین المللی ایران می گوید تا روز قبل از خط خوردنش از لیست بین المللی ایران، با او درباره انتخاب کمک هایش بحث می کردند.

واکنش فغانی به خط خوردن از لیست بین المللی داوران ایران

به گزارش خبرنگاران، به تازگی مشخص شد که نام علیرضا فغانی داور بین المللی فوتبال ایران، از لیست بین المللی ایران خط خورده است. فغانی در همین رابطه اظهار کرد: قبل از مهاجرتم یک جلسه با آقای تاج داشتیم و به ایشان گفتم که اگر تمایل داشتند من دوست دارم با نام ایران در مسابقات بین المللی شرکت کنم. سال گذشته هم شیطنت هایی بود که از طرف مسئولان فدراسیون مدیریت شد. تا روز قبل از اعلام لیست با من درباره انتخاب کمک هایم بحث می کردند که من هم گفتم با همه کمک ها راحتم. اصرار کردند که اسم بدهم، من هم اسم دو نفر را دادم.

او درباره اینکه چرا اسمش از لیست خط خورده است هم گفت: نمی دانم. یکی دو تا تماس داشتم که من گفتند به خاطر مسائل مربوط به حراست بوده که من پیگیری کردم و فهمیدم چنین چیزی نبوده است. من هیچ وقت نه سیاسی بودم و نه مسئله ای داشتم. مسئول کمیته داوران گفته طبق آیین نامه فیفا من باید یک سال گذشته را داخل ایران سوت می زدم و ما از AFC استعلام گرفتیم و آن ها مخالفت کردند. در صورتی که چیزی که من خبر دارم این است که مسئولین AFC به فیفا ارجاع دادند و فیفا هم به دپارتمان داوری گفته چون ایشان در یک سال گذشته در یک لیگ تاپ آسیا (لیگ استرالیا) سوت می زده مسئله ای ندارد و می تواند اسمش در لیست بین المللی قرار بگیرد.

فغانی اضافه کرد: بعضی از اعضای کمیته داوران گفته اند که در لیستی که امضا کرده اند نام علیرضا فغانی وجود داشته. ان شاءالله که آقای اصفهانیان و دوستان دور بعد هم باشند اما کسانی که معلوم نیست تا دو ماه بعدی باشند یا نباشند، مسائل شخصی را در کار لحاظ می کنند. از دیروز یک سری عکس مدارک و چک برای من ارسال شده و گفته اند این وسط پول هایی داده شده است. من هم گفتم در جایگاهی نیستم که صحت و سقم این قضیه را بدانم.

او ادامه داد: یک مقام بالاتر این عزیزان را بیاورد تا مشخص شود این وسط چه گذشته است. مسئول امور بین الملل فدراسیوین به فیفا زنگ بزند و بپرسد که آیا می شد اسم من در لیست قرار بگیرد یا نه. یا اینکه همین الان می شود دوباره من وارد لیست شوم یا نه. صوت این تماس را هم در اختیار مسئولان قرار دهند. همین کار هم متاسفانه صورت نمی گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 آذر 1399 بروزرسانی: 19 آذر 1399 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 364

به "واکنش فغانی به خط خوردن از لیست بین المللی داوران ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش فغانی به خط خوردن از لیست بین المللی داوران ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید