لوح سپاس شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در دستان مدیرعامل شرکت مدیران خودرو

به گزارش کهن پارس، شرکت مدیران خودرو در سال1399 به ارتقاء خدمات پس از فروش خود بیش از پیش تمرکز داشته است و این سال از طرف مدیریت عامل شرکت مدیران خودرو به نام سال توسعه خدمات پس از فروش نام گذاری شده است. بر این اساس استانداردهای جدید شبکه نمایندگان تدوین و در تعداد زیادی از نمایندگان منتخب اجرا و در آینده ای نزدیک در مابقی نمایندگان اجرا خواهد شد. گفتنی است ارتقاء اجرا شده در تعدادی از نمایندگان خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو سریع ترین به روز رسانی در تاریخ 15 ساله این شرکت می باشد.

لوح سپاس شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در دستان مدیرعامل شرکت مدیران خودرو

در تاریخ 23 آذر ماه 1399، مدیران ارشد شرکت مدیران خودرو و شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران با حضور در چهار نمایندگی منتخب در غرب تهران ضمن مشاهده تغییرات محسوس ایجاد شده در مراکز خدمات خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو با حضور در دفتر شرکت خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو به بیان دیدگاه های خود پرداختند. موارد مورد بازدید شامل شوروم (نمایشگاه فروش) نمایندگان که بر اساس استانداردهای شرکت مدیران خودرو تجهیز شده، محل پذیرش و انتظار مشتریان جهت خدمات پس از فروش که بر اساس دستورالعمل های جدید مجهز به مبلمان و وسایل پذیرایی جدید شده اند و امکان انتظار و استراحت در مکانی دلنشین را برای مشتریانی که جهت پذیرش و یا ترخیص خودروهای خود در نمایندگی حضور دارند را فراهم می آورد. بازدید از محل تعمیرگاه ها و مشاهده ارتقاء انجام گرفته در خصوص تجهیزات و زیرساخت ها، بازدید از انبار قطعات مصرفی جهت مشاهده میزان قطعات موجود در نمایندگی ها. در انتهای ملاقات هیات حضار از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران و همچنین تیم اصحاب رسانه به پیشرفت های اجرا شده در سطح خدمات پس از فروش انجام گرفته در نمایندگی های بازدید شده اذعان نمودند.

همچنین در نشست خبری جناب آقای مهندس تاجیک، قائم مقام مدیرعامل و معاون فنی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، ضمن تشریح فرایند ارزیابی سالیانه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد و میزان اهمیت آن در صنعت خودرو که به عنوان یکی از معدود مواردی که آنالیز استانداردهای آن جهت حمایت از حقوق مصرف کننده به صورت الزامی و سالانه برگزار می گردد و در این ارزیابی دفاتر مرکزی و شبکه فروش و خدمات پس از فروش شرکت های خودرویی مورد ارزیابی قرار می گیرند.

آقای تاجیک عنوان داشتند: شرکت مدیران خودرو در توسعه نمایندگی ها بسیار خوب عمل کرده، به طوری که در سال 1398، 111 نمایندگی در ارزیابی ما در سراسر کشور مشارکت داشتند، این خودروساز در 5 شاخص اصلی ارزیابی ما رشد مناسب را به ثبت رسانده و در شاخص رضایت مشتریان به عنوان یکی از اصلی ترین شاخص ها نیز در سه ماهه دوم سال 99، امتیاز 745 از 1000 را کسب کرد، که به نظر می رسد تا سرانجام سال به هدف کیفی که وزارت صمت در این باره در نظر گرفته شده، دست پیدا خواهد نمود.

همچنین ایشان اعلام نمودند شرکت مدیران خودرو در شاخص تعمیر خودروهای مراجعه کننده به تعمیرگاه ها در دو روز اول 10 درصد رشد کرده است و این مطلب بدون موجود بودن قطعات امکان پذیر نمی باشد. همچنین ایشان به کسب رتبه دوم خدمات توسط شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو پرداختند و اعلام داشتند که این رتبه بالاترین رتبه در بین خودروسازان داخلی است.

با بیان مشاهده فرایند رو به رشد خدمات پس از فروش در شرکت مدیران خودرو ضمن تشکر از حمایت و نگرش مثبت مدیران ارشد آن مجموعه در توسعه بخش خدمات پس از فروش به ارتقاء خدمات پس از فروش را دلیلی جهت افزایش رضایتمندی مشتریان قلمداد نمودند.

جناب آقای مهندس گرمان، مدیریت محترم عامل خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو با اشاره به هدف گذاری آن شرکت جهت حضور در بین 3 رتبه برتر در رنکینگ سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران اشاره داشتند و بر این اساس به بیان برنامه های آینده شرکت خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو جهت دستیابی به آن هدف پرداختند که از آن جمله موارد می توان به: تهیه برنامه جامع CSI، تهیه دستورالعمل استاندارسازی جدید و الزام نمایندگان به اجرای دقیق آن، عارضه یابی دلایل نارضایتی مشتریان در بین نمایندگان منتخب، طراحی و پیاده سازی سیستم جامع کنترل کیفی، ارتقاء فرهنگ سازمانی مجموعه همگام با اهمیت تکریم مشتری و ارائه بالاترین کیفیت در ارائه خدمات پرداخت. همچنین ایشان اظهار داشتند پیش بینی اجرا شده توسط شرکت خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو در خصوص احتمال تحریم ها و دشواری های موجود در واردات قطعات یدکی با اشاره به حجم واردات انجام گرفته و دپو قطعات مصرفی مورد احتیاج صاحبان خودروهای تولیدی شرکت مدیران خودرو را مطلوب و کافی ارزیابی نمودند.

در نهایت جناب آقای جک لی، مدیریت عامل شرکت مدیران خودرو با بیان صندلی بسیار بالای مشتری در شرکت مدیران خودرودر طول 15 سال گذشته، اهمیت خدمات پس از فروش را نیز جهت حفظ رضایت مشتری بسیار بالا دانستند و همچنین اعلام نمودند بر اساس اقدامات اجرا شده در گذشته و برنامه ریزی و هدف گذاری های جدید شرکت مدیران خودرو کسب بالاترین رتبه در ارزیابی شرکت ISQI را قابل دسترسی برای شرکت مدیران خودرو می دانند.

در انتهای این برنامه لوح تقدیری توسط جناب آقای مهندس تاجیک از طرف شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به مدیریت عامل شرکت مدیران خودرو جهت دستیابی به پیشرفت سریع شبکه خدمات پس از فروش آن شرکت اهدا شد.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 20 بهمن 1399 بروزرسانی: 20 بهمن 1399 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 592

به "لوح سپاس شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در دستان مدیرعامل شرکت مدیران خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لوح سپاس شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در دستان مدیرعامل شرکت مدیران خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید