صدیقی: قبول مسئولیت در فدراسیون ووشو به ظاهر ساده است، وظیفه ام حفظ آرامش فدراسیون است

به گزارش کهن پارس، کاندیدای ریاست فدراسیون ووشو گفت: قبول مسئولیت در فدراسیون ووشو شاید به ظاهر آسان بیاید و همه فکر نمایند کار ساده ای است، اما اعتقاد دارم کار بسیار سخت و چالشی خواهد بود.

صدیقی: قبول مسئولیت در فدراسیون ووشو به ظاهر ساده است، وظیفه ام حفظ آرامش فدراسیون است

امیر صدیقی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی کهن پارس، درباره ثبت نام در انتخابات فدراسیون ووشو گفت: بنا به وظیفه ای که از طرف خانواده ووشو روی دوشم نهاده شد، تصمیم گرفتم در انتخابات ثبت نام کنم. قطعاً فدراسیون ووشو در 12 سال گذشته یکی از پیروز ترین فدراسیون های ورزشی کشور بوده و همواره نام آن در میادین مختلف درخشیده است.

وی توضیح داد: قبول مسئولیت در فدراسیون ووشو شاید به ظاهر آسان بیاید و همه فکر نمایند کار ساده ای است، اما اعتقاد دارم کار بسیار سخت و چالشی خواهد بود. ووشو در سالیان گذشته و با مدیریت علی نژاد فراتر از انتظار ظاهر شده است و حفظ پیروزیت و ادامه این راستا قطعاً راحت نخواهد بود. با علم به همه این موارد به میدان آمدم و به کار تیمی اعتقاد دارم.

کاندیدای ریاست فدراسیون ووشو درباره اینکه تا خاتمه در رقابت باقی خواهد ماند یا امکان انصراف او وجود خواهد داشت، گفت: برنامه ام باقی ماندن تا خاتمهی رقابت در انتخابات ووشوست، اما باید ببینیم چه اتفاقاتی رقم خواهد خورد. اگر کاندیدایی بهتر و اصلح تر از من وجود داشته باشد وظیفه ما حفظ کردن آرامش ووشوست و باید اجازه بدهیم اتفاقی بهتر شکل بگیرد.

صدیقی در خصوص اینکه برای ثبت نام در انتخابات با علی نژاد مشورت نموده است یا خیر، گفت: من علاوه بر ریاست کمیته تای چی فدراسیون ووشو، در 11 سال گذشته رئیس روابط بین المللی فدراسیون نیز بوده ام. برای حضور در انتخابات نیز مانند سایر دوستان در یک تیم حرکت کردم. علاوه بر اینکه راستا و برنامه های قبلی فدراسیون را باید ادامه بدهیم، با تجربه های پیروزی که از قبل داشتیم و با دانش روز جهان احتیاج است یاری کنیم ووشو رشد و توسعه پیدا کند. ما در بخش قهرمانی خیلی جلو هستیم و امیدوارم در حوزه همگانی و توسعه عمومی این رشته نیز پیروزیت هایی به دست بیاوریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 7

به "صدیقی: قبول مسئولیت در فدراسیون ووشو به ظاهر ساده است، وظیفه ام حفظ آرامش فدراسیون است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدیقی: قبول مسئولیت در فدراسیون ووشو به ظاهر ساده است، وظیفه ام حفظ آرامش فدراسیون است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید