همراه اول بهترین روابط عمومی در ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی دیجیتال

به گزارش کهن پارس، با کسب بالاترین امتیاز، روابط عمومی همراه اول در دهمین دوره جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران، لوح ویژه ارتباطات رسانه ای را دریافت کرد و به عنوان روابط عمومی برتر در بخش روابط عمومی دیجیتال معرفی گردید.

همراه اول بهترین روابط عمومی در ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی دیجیتال

به گزارش انتخاب به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، روز شنبه 30 اردیبهشت 1402، دهمین دوره جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران (آیین نکوداشت روز ملی روابط عمومی) با حضور جمعی از مدیران، کارشناسان و اساتید روابط عمومی ایران و تعدادی از اساتید بین المللی، در سالن شهید قندی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار گردید.

در بخش معرفی بهترین های روابط عمومی ایران، روابط عمومی همراه اول با کسب بالاترین امتیاز از ارزیابی های علمی و تخصصی اجرا شده پیروز به دریافت نشان ویژه ارتباطات رسانه ای شد.

بعلاوه روابط عمومی همراه اول با توجه به جمع بندی و تصمیم هیأت داوران به عنوان روابط عمومی برتر در حوزه روابط عمومی دیجیتال در سال 1401 معرفی گردید و شایسته دریافت لوح و تندیس این جشنواره شد.

در این رویداد پیغام آنه گرت آبارزوا، رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی(IPRA) به مناسبت روز ملی روابط عمومی در ایران نیز قرائت شد.

در بخشی از پیغام وی عنوان شده بود: روابط عمومی، یک ضرورت در عصر ارتباطات به شمار میرود و پیروزیت سازمان ها، ادارت و شرکت ها و دوام آنها در عرصه ها و فعالیت تخصصی به عملکرد روابط عمومی وابسته شده است.

براساس تعریف رئیس IPRA از روابط عمومی، این حوزه یک شیوه مدیریت تصمیم گیری است که وظیفه ایجاد روابط و منافع بین سازمان ها و مخاطبان آنها براساس ارسال اطلاعات به وسیله روش های ارتباطی اخلاقی و قابل اعتماد را بر عهده دارد که تحقق این تعریف بر عناصر تصمیم گیری، ایجاد روابط عمومی دوسویه سودمند، اطلاع رسانی و اخلاق وابسته است.

به همین دلیل دو کارگاه آموزشی روابط عمومی با عناوین روش های تبیین و انعکاس در روابط عمومی و مهارت های گویایی، دیداری و شنیداری در روابط عمومی در روز سه شنبه 26 اردیبهشت ماه به صورت مجازی برگزار گردید.

منبع: انتخاب
انتشار: 30 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1402 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 1482

به "همراه اول بهترین روابط عمومی در ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی دیجیتال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همراه اول بهترین روابط عمومی در ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی دیجیتال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید