رشد اعتیاد کاربران به تکنولوژی ، آمریکایی ها 52 بار در روز موبایلشان را آنالیز می نمایند

به گزارش کهن پارس، نتایج یک پژوهش تازه نشان می دهد که آمریکایی نسبت به سال گذشته بیشتر به موبایل های خود وابسته شده اند. این درحالیست که بسیاری از برنامه های اجتماعی در تلاشند وابستگی کاربران را به موبایل کاهش دهند.

رشد اعتیاد کاربران به تکنولوژی ، آمریکایی ها 52 بار در روز موبایلشان را آنالیز می نمایند

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب 63 درصد از افرادی که ازسوی موسسه Deloitte مورد آنالیز قرار گرفته اند مدت ها است که سعی دارند نرخ استفاده از موبایل خود را کاهش دهند اما پیروز نشده اند.

این مطالعه نشان داده که آمریکایی ها تلفن های خود را به طور میانه 52 بار در روز آنالیز می نمایند.این مطالعه تقریبا تمام گروه های سنی آمریکایی ها را پوشش داده و نشان داده که در مقایسه با سال گذشته که افراد به طور میانه 47 بار موبایل خود را آنالیز می کردند، آمریکایی ها تا چه حد به شبکه های اجتماعی و موبایل های خود وابسته شده اند.

طبق نظرسنجی این موسسه حدود 40 درصد از مردم می گویند که برحسب عادت از تلفن هایشان استفاده می نمایند. 60 درصد از 18 تا 34 ساله ها نیز می گویند به موبایل های خود معتادند.

تعداد گوشی های هوشمند کاربران آمریکایی نیز همچنان رشد می نماید، در سال 2017 حدود 85 درصد از آمریکایی های بالغ دارای موبایل بودند که این آمار رشد 7 درصدی داشته است.

کوین وست، محقق ارشد این پروژه می گوید: آنالیز های ما نشان می دهد که موبایل ها همچنان دستگاهی ویژه برای مصرف نمایندگان است که آنها را قادر می سازد تا هر کاری که بخواهند انجام دهند؛ برقراری ارتباط، کار، زندگی اجتماعی، تفریح و مواردی دیگر.

آمریکایی ها تنها کسانی نیستند که مرتب به تلفن هایشان متصل هستند. طبق گزارش ماه آگوست موسسه Regulator Ofcom Ofcom، 78 درصد از بزرگسالان در انگلیس دارای یک گوشی هوشمند هستند و بریتانیایی ها هر 12 دقیقه تلفن خود را آنالیز می نمایند.

از سوی دیگر، ساعت های هوشمند، رشدی مثبت را تجربه نموده است. اکنون 14 درصد از آمریکایی ها از ساعت هوشمند استفاده می نمایند، که یک درصد از سال بیشترگذشته است. سال جاری نیز 60 درصد از کابران در حال استفاده از ردیاب های سلامتی و تناسب اندام هستند که نسبت به سال گذشته که 53درصدی بود افزایش یافته است.

استفاده از دستیارهای صوتی نیز نسبت به سال گذشته تا 11 درصد افزایش یافته است. 69 درصد از صاحبان بلندگوهای هوشمند می گویند که آنها از قابلیت های دستیار صوتی خود در طول هفته استفاده می نمایند.

علاقه کاربران به اینترنت 5G نیز افزایش یافته است. اهمیت اینترنت 5G برای کاربران بین 25 تا 34 سال 77 درصد رشد یافته است.

منبع: انتخاب
انتشار: 1 دی 1401 بروزرسانی: 1 دی 1401 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 1416

به "رشد اعتیاد کاربران به تکنولوژی ، آمریکایی ها 52 بار در روز موبایلشان را آنالیز می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد اعتیاد کاربران به تکنولوژی ، آمریکایی ها 52 بار در روز موبایلشان را آنالیز می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید