رتبه بندی معلمان، نیروهای ستادی را هم شامل می گردد

به گزارش کهن پارس، تهران (پانا) - نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی گفت رتبه بندی معلمان به طور قطع اجرا، و نیروهای ستادی آموزش و پرورش را هم شامل می گردد.

رتبه بندی معلمان، نیروهای ستادی را هم شامل می گردد

به گزارش ایرنا، سیدحمزه امینی گفت: نگرانی هایی از سوی بعضی نیروهای ستادی راجع به این رتبه بندی وجود دارد اما این نیروها که اتاق فرمان ادارات آموزش و پرورش را در دست دارند، همچون معلمان مشمول رتبه بندی خواهند شد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید نمود: محال است نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای معلمانی که سر کلاس درس حاضر می شوند، امتیازی قائل شوند ولی نیروهای ستادی شاغل در ادارات از آن امتیاز بهره مند نشوند.

وی گفت: این لایحه موجب تحول و پویایی در نظام آموزشی کشور خواهد شد و این روزها نمایندگان مجلس پیشنهادهای خودشان را در خصوص آن ارایه می دهند.

به گفته وی همه افرادی که در آموزش و پرورش خدمت می نمایند، به عنوان معلم استخدام شده اند و نیروهای ستادی هم بر حسب تحصیلات، سنوات و فعالیت های پژوهشی خودشان از این لایحه بهره مند خواهند شد.

به گزارش ایرنا علی کریمی فیروزجایی عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی هم از آنالیز لایحه رتبه بندی معلمان و فرهنگیان در یکشنبه این هفته طبق وعده رییس قوه مقننه خبر داده است.

علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش هم در جلسه آنالیز مسائل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران که به میزبانی مدیریت آموزش و پرورش قرچک برگزار گردید، گفته است که قطعا با نگاه ویژه نمایندگان مجلس شورای اسلامی و تصویب رتبه بندی معلمان، بخش مهمی از مسائل جامعه فرهنگیان رفع می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 14 آبان 1400 بروزرسانی: 14 آبان 1400 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 1088

به "رتبه بندی معلمان، نیروهای ستادی را هم شامل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رتبه بندی معلمان، نیروهای ستادی را هم شامل می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید