دستور رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای دلجویی و رسیدگی به خبرنگار مضروب

به گزارش کهن پارس، رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نسبت به ضرب و شتم یک خبرنگار از سوی نیروی حراست در یکی از مراکز تجمیعی واکسیناسیون تحت پوشش این دانشگاه، واکنش نشان داد.

دستور رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای دلجویی و رسیدگی به خبرنگار مضروب

به گزارش خبرنگاران، دکتر علیرضا زالی در نامه ای به خانم کریمی -مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی آورده است: با توجه به حادثه تلخ پیش آمده در رابطه با یکی از خبرنگاران محترم رسانه سرکار خانم فائزه مومنی که موجب تکدر خاطر شدید اعضای هیات رئیسه دانشگاه گشت، ضروری است در اسرع وقت مراتب عذر خواهی و پوزش این دانشگاه از ایشان و همچنین جامعه وزین خبری اعلام گردد و ضروریست در اسرع وقت نسبت به دلجویی از نامبرده اقدامات لازم به عمل آید.

با توجه به تعامل سازنده و راهبردی بین زحمتکشان خدوم عرصه سلامت و همکاران عزیز در عرصه خبری که تجلی آن در این روزهای سخت مقابله با کرونا پیش از هر زمان دیگری ضرورت آن احساس می گردد حفظ این رابطه وثیق با اصحاب رسانه و استمرار آن بیش از هر زمان دیگری باید مورد ابرام قرار گیرد.

خواهشمند است با استفاده از همه ظرفیت های اداری در زمینه تعمیق این روابط بیش از هر زمان دیگری اهتمام ورزید.

از آنجایی که در یکی از بیمارستان های تحت پوشش این دانشگاه و تحت نظر رئیس بیمارستان، خدمات درمانی به ایشان ارایه گشته است تا حصول نتیجه قطعی درمان، پیگیری های لازم انجام گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 تیر 1400 بروزرسانی: 19 تیر 1400 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 933

به "دستور رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای دلجویی و رسیدگی به خبرنگار مضروب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای دلجویی و رسیدگی به خبرنگار مضروب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید