ترامپ: پدرم با اعتمادترین فردی است که تا الان می شناسم ، مادر بسیار مهربان و معصومی دارم

به گزارش کهن پارس، دونالد ترامپ در واکنش به انتشار کتاب برادرزاده اش گفت: بیشتر به خاطر حملاتی که در این کتاب به پدر و مادرم اجرا شده، ناراحت شدم تا خودم.

ترامپ: پدرم با اعتمادترین فردی است که تا الان می شناسم ، مادر بسیار مهربان و معصومی دارم

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از هیل، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در واکنش به انتشار کتاب خطرناک ترین مرد دنیا به نوشته مری ترامپ برادرزاده خود گفت: محتوای این کتاب بیشتر علیه والدینش است تا خود وی.

ترامپ در پاسخ به مجری شبکه فاکس نیوز در پاسخ به اینکه آیا از افشاگری های یکی از بستگان خود در کتاب یاد شده ناراحت هستی؟ گفت: من بیشتر به علت حملاتی که در این کتاب به پدر و مادرم اجرا شده ناراحتم تا خودم، من یک مادر بسیار مهربان و معصومی دارم.

ترامپ اضافه نمود: پدر من با اعتمادترین فردی بود که تا الان می شناسم، وی مرد بسیار خوبی بود.

کتاب افشاگرانه مری ترامپ علیه عموی خود ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در نخستین روز های انتشارش حدود یک میلیون نسخه به فروش رفت که یک رکورد به شمار می آید.

این کتاب با عنوان بسیار زیاد و ناکافی؛ چگونه خانواده من خطرناک ترین مرد دنیا را پدید آورد منتشر شده است.

مری ترامپ 55 ساله، دختر فِرِد ترامپ برادر متوفای رییس جمهوری آمریکاست که در کتاب خود به اطلاعات محرمانه خانواده ترامپ پرداخته است.

او در این کتاب فاش کرده که ترامپ اظهارنامه مالیاتی پدرش و دیگر اسناد محرمانه خانوادگی را در اختیار نیویورک تایمز قرار داده بود.

این کتاب در حالی منتشر شده است که پیش از این با وجود مخالفت های کاخ سفید، کتاب جدید جان بولتون با عنوان اتاقی که اتفاق آنجا افتاد به دلیل انتشار در آستانه انتخابات 2020 این کشور و افشاگری ها درباره رییس جمهوری آمریکا بسیار خبرساز شده بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 183

به "ترامپ: پدرم با اعتمادترین فردی است که تا الان می شناسم ، مادر بسیار مهربان و معصومی دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: پدرم با اعتمادترین فردی است که تا الان می شناسم ، مادر بسیار مهربان و معصومی دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید