ترامپ طرفدارانش را به تظاهرات دعوت کرد

به گزارش کهن پارس، خبرنگاران : ترامپ در صفحه توئیتر خود نوشت: تجمع اعتراضی راس ساعت 11 صبح ششم ژانویه در شهر نیویورک خواهد بود...جلوی سرقت (آراء) را بگیرید.

ترامپ طرفدارانش را به تظاهرات دعوت کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که واپسین روزهای دوران ریاست جمهوری خود را طی می نماید، در تازه ترین توئیت خود طرفدارانش را به تظاهرات فراخواند.

ترامپ در صفحه توئیتر خود نوشت: تجمع اعتراضی راس ساعت 11 صبح ششم ژانویه در شهر نیویورک خواهد بود...جلوی سرقت (آراء) را بگیرید.

شبکه خبری سی ان ان گزارش داد که احتمالا تعدادی از نمایندگان جمهوری خواه در روز جلسه کنگره برای تأیید نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا (ششم ژانویه) با آن مخالفت نمایند.

این شبکه آمریکایی به نقل از دو عضو کنگره گزارش داد که انتظار می رود حدود 140 نماینده جمهوری خواه در مجلس نمایندگان آمریکا و تعداد زیادی از اعضای مجلس سنا به نتایج انتخابات اعتراض نمایند.

مجلس سنای آمریکا روز آدینه با اکثریت قاطع آرا وتوی رئیس جمهور این کشور علیه قانون اختیارات دفاع ملی (بودجه نظامی) این کشور برای سال 2021 را باطل کرد.

به نوشته پایگاه خبری هیل، نمایندگان مجلس سنای آمریکا روز آدینه با اکثریت قاطع آرا وتوی دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور علیه قانون اختیارات دفاع ملی (بودجه نظامی) این کشور برای سال 2021 را باطل کردند تا شکست سیاسی دیگری برای دونالد ترامپ در آخرین روزهای حضورش در کاخ سفید رقم بخورد.

رئیس جمهور آمریکا پیش از تصویب قانون اختیارات دفاع ملی آمریکا برای سال 2021 مخالفت خود را با بندهایی از این قانون -از جمله بندهای مرتبط با چین و افغانستان- ابراز داشته و تهدید نموده بود که آن را وتو خواهد نمود.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 20 بهمن 1399 بروزرسانی: 20 بهمن 1399 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 574

به "ترامپ طرفدارانش را به تظاهرات دعوت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ طرفدارانش را به تظاهرات دعوت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید