بیانیه جنجالی در واکنش به انتخاب کی روش ، واقعیت برای همه فوتبال دوستان و ملت بزرگ ایران روشن شود

به گزارش کهن پارس، عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال درخصوص ماجرای انتخاب دوباره کارلوس کی روش برای هدایت تیم ملی فوتبال ایران بیانیه تندی منتشر کرد.

بیانیه جنجالی در واکنش به انتخاب کی روش ، واقعیت برای همه فوتبال دوستان و ملت بزرگ ایران روشن شود

به گزارش خبرنگاران آنلاین، زمان زیادی از روزی که کمیته فنی روی اخراج اسکوچیچ به جمع بندی رسید و با کمی تاخیر، رییس نو، این تصمیم را نهایی کرد، نمی گذرد اما در این بین اعضای کمیته فنی و اساسا ماهیت این کمیته مورد نقد بسیاری قرار گرفته اند.

از طرف دیگر خود این اعضا و در راس آنها ابراهیم قاسمپور نیز نسبت به بی توجهی سرپرست قبلی و رییس نو فدراسیون، معترض هستند و حالا قاسمپور در بیانیه رسمی که در اختیار ورزش سه قرار داده، نظرات خود را ابراز داشته است.

این بیانیه اعتراضی را می خوانیم:

* چندین نوبت در خصوص کمیته فنی صحبت کردم و همانگونه که خدمت سروران و اهالی فوتبال عرض کردم، مفهوم خرد جمعی برای اعضای محترم فعلی فدراسیون فوتبال دارای مفاهیم و تعاریف خاص خودشان است که حداقل برای امثال بنده و اهالی فوتبال شناخته شده نیست و درک آن، فقط برای آقایان معنا دارد.

* خیلی ساده و روان بازگو می کنم؛ موضوع انتخاب و عدم انتخاب شخص کی روش مطرح نیست، موضوع روش خاصی است که آقایان در چارچوب آن نه موارد فوتبالی و نه اصول مدیریت را در آن رعایت نکردند. چنانچه آقایان به خرد جمعی و اصول مدیریت معتقد هستند، کدام اصول را در انتخاب خود معیار قرار دادند؟

* همانگونه که همه استحضار دارید و حتما آقایان نیز این موضوع را متوجه هستند، برای انتخاب سرمربی فوتبال باید از بازوی مشورتی که کمیته فنی می باشد، مبادرت می نمودند و با توجه به اینکه نسبت به انتخاب اعضای نو، اقدامی صورت نگرفته بود، بنابراین این موضوع را باید با اعضای قبلی کمیته فنی مطرح می کردند و به علت اینکه از قبل، سرمربی را انتخاب نمودند (این موضوع در صحبت های کی روش نیز عنوان شده که اگر یکی از اعضای داوطلب فدراسیون، به عنوان رییس انتخاب شود، شما در خصوص سرمربی مطرح هستید)، حداقل به ظاهر عمل مشورتی صورت می گرفت و سپس عنوان می کردند که هیئت رییسه به جمع بندی رسیده است که فعلا این شخص سرمربی بشود. بنابراین آقایانی که در خصوص مدیریت ادعا دارند و مانور می دهند، حتی اصول اولیه مدیریت را در این خصوص خوب رعایت نکردند و خود این موضوع جای تامل دارد.

* واقعا اگر جرات پاسخ این موضوع را دارند بسم الله؛ این گوی و این میدان. در صدد پاسخ آن باشند. چرا بعد از انتخاب کی روش با بعضی از اعضای کمیته فنی لابی کردند که با انتخاب ایشان موافق باشند؟ چرا به اینجانب، مدیرروستا، استیلی و ... مراجعه نشد؟ چون جرات این موضوع در آقایان نبود و می دانستند این افراد به هیچ وجه اصول خود را زیرپا نخواهند گذاشت و پایبند اصول حرفه ای خود هستند.

* بالاخره اگر فوتبالی هستند، مانند آقای دادکان، تمام مسائل را به طور شفاف به ملت بزرگ و فهیم ایران و اهالی فوتبال مطرح نمایند و قضاوت را به عهده این عزیزان بسپارند.

* ما حاضریم چنانچه این اراده و جرات در آقایان است، با حضور ارباب جراید و صداوسیما در هر مکانی که آقایان تشخیص می دهند، این موضوع مطرح شود تا واقعیت برای همه فوتبال دوستان و ملت بزرگ ایران روشن شود و قضاوت نمایند.

* در هر صورت اینجانب آرزوی موفقیت تیم ملی چه با حضور کی روش و چه بدون حضور ایشان را دارم زیرا تفکر اینجانب اصلا سیاسی نیست و معتقد به عزت مملکت خود هستم.

با آرزوی موفقیت و سربلندی تیم ملی

ابراهیم قاسمپور

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 مهر 1401 بروزرسانی: 2 مهر 1401 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 1379

به "بیانیه جنجالی در واکنش به انتخاب کی روش ، واقعیت برای همه فوتبال دوستان و ملت بزرگ ایران روشن شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه جنجالی در واکنش به انتخاب کی روش ، واقعیت برای همه فوتبال دوستان و ملت بزرگ ایران روشن شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید