بزک پلیس جنایتکار آمریکا توسط خبرنگار فراری نشریات زنجیره ای

به گزارش کهن پارس، فرشته قاضی، خبرنگار اصلاح طلب فراری و ساکن آمریکا، در میان آشوب و اعتراض مردم آمریکا نسبت به قتل یک سیاهپوست توسط پلیس آمریکا، به نوشتن از مهربانی های پلیس آمریکا پرداخت.

بزک پلیس جنایتکار آمریکا توسط خبرنگار فراری نشریات زنجیره ای

به گزارش گروه سیاسی کهن پارس، فرشته قاضی، خبرنگار اصلاح طلب فراری و ساکن آمریکا، در میان آشوب و اعتراض مردم آمریکا نسبت به قتل یک سیاهپوست توسط پلیس آمریکا، و در حالی که این روز ها در سراسر دنیا سخن از خشونت پلیس آمریکاست و این خشونت، شهر های بسیاری از آمریکا را در اعتراض فرو برده، به نوشتن از مهربانی های پلیس آمریکا پرداخت.

به گزارش روزنامه جوان او در توئیتی، با انتشار عکسی از خود و یک پلیس آمریکایی در رستورانی در آتلانتای آمریکا، نوشت: ما امشب در Avalon در آلفارتا از آتلانتا و مرکز شهر فاصله داریم، اما حکومت نظامی اینجا هم اعمال شد و این آقای پلیس مهربان درحالی که همکارانش همه را راهی خانه می کردند همه تلاشش را کرد که تولد من خراب نشود و نیمه تمام نماند. بماند به یادگار از تولد در حکومت نظامی!

این در حالی ا ست که اصل این ناامنی ایجاد شده، به دلیل خشونت نژادپرستانه دولت آمریکاست. توئیت های دیگری از فرشته قاضی هم جالب توجه است؛ چنان لطیف از حکومت نظامی در آمریکا می نویسد که گویی هیچ محدودیت و مزاحمتی برای کسی نیست.

او در توئیت هایش تأکید دارد که این اعمال مقررات منع آمد و شد، برای امنیت مردم است: شهردار آتلانتا از ساعت 9 شب امشب تا صبح حکومت نظامی گفت و از مردم خواست به خاطر امنیت شان در خانه های شان بمانند و نگذارند بچه های شان بیرون بروند. فقط کافی است تصور کنیم هنگام آشوب و اعتراض در ایران، دولت حکومت نظامی اعلام می کرد. آیا این کهن پارس پیاده نظام دولت آمریکا برای تشکیل پرونده های حقوق بشری علیه ایران، همین قدر با لطافت از آن حمایت می کردند؟

نکته جالب توجه اینکه فردی که فرشته قاضی از مهربانی او نوشته، نیروی پلیس آمریکا نیست و علامت روی بازوی او نشان می دهد که صرفاً نگهبان رستوران است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 116

به "بزک پلیس جنایتکار آمریکا توسط خبرنگار فراری نشریات زنجیره ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزک پلیس جنایتکار آمریکا توسط خبرنگار فراری نشریات زنجیره ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید