ایرانسلی ها بدون پرداخت اشتراک، فیلیمو می بینند

به گزارش کهن پارس، ایرانسل با هدف حمایت از کسب وکارهای دیجیتال و تسهیل دسترسی مشترکان خود به محتواهای فرهنگی و هنری، همکاری جدیدی را با پلتفرم نمایش خانگی فیلیمو آغاز کرده است.

ایرانسلی ها بدون پرداخت اشتراک، فیلیمو می بینند

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، با هدف هم افزایی برای توسعه بازار خدمات محتوایی و دیجیتال کشور و تسهیل دسترسی مشترکان خود به محتواهای فرهنگی و هنری، همکاری نوی را با هلدینگ صبا ایده، مالک پلتفرم نمایش خانگی فیلیمو، آغاز کرده است.

بر این اساس، کاربران ایرانسلی پلتفرم فیلیمو می توانند بدون نیاز به پرداخت هزینه اشتراک این سرویس ، محتواهای اشتراکی فیلیمو را با نرخ تمام بهای اینترنت تماشا کنند.

از سوی دیگر، آن دسته از مشترکان ایرانسل که با اینترنت همراه یا ثابت ایرانسل، فیلیمو را تماشا می کنند و اشتراک این سرویس را هم تهیه کرده اند، می توانند به روال سابق، با ترافیک نیم بهای اینترنت و پرداخت هزینه، به محتواهای اشتراکی فیلیمو دسترسی داشته باشند.

ایرانسل، اولین ارائه دهنده 5G و رکورددار سرعت و تعداد سایت های نسل پنج در ایران، پیش از این نیز، در سال 1398، با هلدینگ صبا ایده تفاهم نامه همکاری امضا کرده بود. این تفاهم نامه، همزمان با نمایشگاه الکامپ، بین دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل و مدیرعامل صبا ایده، امضا شده بود.

ایرانسل، با توجه به استراتژی نو خود برای حرکت از اپراتور ارتباطی و دیجیتال (Telco) به شرکت فناوری محور (Techco)، توسعه حمایت از کسب وکارهای دیجیتال را در اولویت برنامه های خود قرار داده و علاوه بر ارائه محصولات و خدماتی مانند تلویزیون اینترنتی لنز، از دیگر کسب وکارهای این زیست بوم نیز حمایت می کند تا با ایجاد ارزش بیشتر، خدمات مناسب تری به کاربران نهایی ارائه شود.

پلتفرم نمایش خانگی فیلیمو، یکی از اعضای خانواده هلدینگ صبا ایده، از مهمترین پلتفرم های ارائه دهنده خدمات صوت و تصویر درخواستی (VoD) در ایران است که علاوه بر تولید و پخش محتواهای فرهنگی و هنری به صورت اشتراکی، فیلم های روز سینمای ایران را نیز به صورت بلیت فروشی و اکران آنلاین، به کاربران خود عرضه می کند.

منبع: فوت و فن
انتشار: 21 بهمن 1401 بروزرسانی: 21 بهمن 1401 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 1444

به "ایرانسلی ها بدون پرداخت اشتراک، فیلیمو می بینند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایرانسلی ها بدون پرداخت اشتراک، فیلیمو می بینند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید