3 قتل هولناک؛ جزئیات جنایت ها از زبان مردان همسرکش

به گزارش کهن پارس، قضات جنایی در حال تحقیق از سه مرد هستند که در ماجراهایی جداگانه همسران خود را به قتل رسانده اند.

3 قتل هولناک؛ جزئیات جنایت ها از زبان مردان همسرکش

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از شرق، در اولین پرونده کارمطلعان جنایی استان کرمانشاه چند روز پیش مطلع شدند جسد زنی در یک خیابان پیدا شده است. مأموران وقتی به محل اعلام شده رفتند و جنازه را بررسی کردند، اطمینان یافتند مرگ این زن طبیعی نیست و او به قتل رسیده است.

بازگشت قاتل به صحنه جرم

شواهد نشان می داد جنایت در مکان دیگری رخ داده و سپس جسد به آن مکان منتقل شده است.

بعد از انتقال جسد به پزشکی قانونی، تحقیقات برای یافتن ردی از قاتل یا قاتلان شروع شد. چند روز بعد از این اتفاق مأموران گشت پلیس مردی را در نزدیکی محل کشف جسد مشاهده کردند.

این مرد به محض دیدن پلیس جهت خود را تغییر داد و سعی کرد پنهان شود. همین رفتار، ظن مأموران را برانگیخت و درنهایت مرد مظنون بازداشت شد.

در همان بررسی های اولیه معلوم شد این مرد همسر مقتول است. متهم وقتی تحت بازپرسی قرار گرفت به کشتن زنش اقرار کرد و گفت: من و همسرم مدت ها بود با هم اختلاف داشتیم تا اینکه بالاخره در جریان یک مشاجره از کوره دررفتم و او را کشتم. بعد جسدش را به خیابان بردم و رها کردم تا ردپایی از خودم به جا نگذارم.

بعد از چند روز به محل رها شدن جسد برگشتم تا ببینم چه اتفاقی افتاده است، اما دستگیر شدم. این مرد اکنون در بازداشت به سر می برد و تحقیقات از او ادامه دارد.

قتل همسر بر سر مسائل مالی

دومین متهم مردی است که همسرش را به خاطر اختلاف بر سر موضوعات مالی به قتل رسانده است.

کارمطلعان پلیس استان فارس وقتی از کشته شدن زنی در خانه اش مطلع شدند، به محل حادثه رفتند و تفحص های خود را شروع کردند.

همه شواهد دال بر این بود که شوهر این زن دست به جنایت زده و همسرش را با استفاده از جسم سخت به قتل رسانده است. این گونه بود که جست وجوها برای یافتن مرد فراری شروع شد تا اینکه او خودش به کلانتری رفت و تسلیم شد.

این مرد در اعترافاتش گفت: من و زنم زندگی خیلی خوبی داشتیم، اما اختلافات ما از مدتی قبل شروع شد و علت اصلی آن هم مسائل مالی بود. زنم می گفت درآمد من کم است و نمی توانیم زندگی خوبی داشته باشیم. بارها سر این موضوع با هم جروبحث کردیم. من خیلی تلاش کردم کاری کنم رفتار زنم مثل سابق شود، اما پیروز نشدم.

روز حادثه بار دیگر سر همین موضوع با هم بگومگو کردیم. من که عصبانی شده بودم، در یک لحظه جسمی را به سر همسرم کوبیدم. نمی خواستم او را بکشم، اما زنم غرق در خون به زمین افتاد و فهمیدم جانش را از دست داده است. به همین دلیل فرار کردم، اما عذاب وجدان داشتم و بالاخره بعد از چند روز تصمیم گرفتم خودم را معرفی کنم.

متهم در ادامه صحنه قتل را بازسازی کرد و روانه زندان شد. او اکنون منتظر است تا قضات دادگاه کیفری پرونده اش را در نوبت رسیدگی قرار بدهند.

جنایتی هولناک تحت تاثیر ماده مخدر

سومین متهم مردی است که همسرش را به طرز فجیعی از پا درآورده است. او ادعا می کند به خاطر توهم شیشه دست به جنایت زده است.

کارمطلعان جنایی استان خراسان رضوی وقتی از قتل زنی 35 ساله در خانه اش مطلع شدند، به آنجا رفتند و تحقیقات خود را شروع کردند. آنها جسد زن جوان را در حالی که هدف چندین ضربه چاقو قرار گرفته و به طرز فجیعی کشته شده بود، مشاهده کردند.

یکی از اهالی ساختمان درباره این جنایت توضیح داد: مقتول و شوهرش با هم مشکل داشتند و گاهی دعوا می کردند. شب قبل از این حادثه نیز صدای داد و فریاد آنها به گوش می رسید و تا آنجا که من فهمیدم این زن قصد داشت خانه را ترک کند، اما شوهرش مانع شده بود.

دعوای آنها تا ساعت پنج بامداد ادامه داشت، اما بعد از آن دیگر صدایی به گوش نرسید و من فکر کردم ماجرا تمام شده تا اینکه صبح آثار خون را مقابل خانه دیدم و فهمیدم اتفاق تلخی رخ داده است؛ به همین دلیل تصمیم گرفتم پلیس را از واقعه مطلع کنم.

شوهر مقتول فراری شده بود به همین دلیل تجسس ها برای یافتن ردی از او شروع شد. این مرحله از تحقیقات چند روزی زمان برد تا اینکه بالاخره مخفیگاه مرد همسرکش پیدا و او بازداشت شد.

این مرد وقتی تحت بازپرسی قرار گرفت، به کشتن همسرش اعتراف کرد، اما گفت تحت تأثیر ماده مخدر شیشه دست به جنایت زده است. او ادعا کرد زمان حادثه دچار توهم شده بود و اختیار اعمالش را نداشت.

این مرد نیز همچنان در بازداشت به سر می برد و تحقیقات از او ادامه دارد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 19 بهمن 1399 بروزرسانی: 19 بهمن 1399 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 508

به "3 قتل هولناک؛ جزئیات جنایت ها از زبان مردان همسرکش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 قتل هولناک؛ جزئیات جنایت ها از زبان مردان همسرکش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید