یک خبر جنجالی بزرگ : آمریکا جسد موجودات فضایی را از جهان پنهان نموده؟

به گزارش کهن پارس، در جلسه جنجالی کنگره آمریکا درباره یوفوها یکی از شاهدان مدعی شد که آمریکا علاوه بر سفینه های بیگانگان در محل سقوط آن ها مواد بیولوژیک غیرانسانی هم پیدا نموده است!

یک خبر جنجالی بزرگ : آمریکا جسد موجودات فضایی را از جهان پنهان نموده؟

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، در این جلسه استماع جالب توجه ترین ادعا مربوط به دیوید گراش افسر اطلاعاتی سابق بود از پیدا شدن مواد بیولوژیکی غیر انسانی در محل سقوط یوفوها اطلاع داد. البته او حاضر به ارائه اطلاعات بیشتر درباره جزئیات این سازمان ها و افراد دخیل در بازرسی ها در فضای عمومی نشد.

آیا آمریکا شواهد زیستی از موجودات فضایی را به دست آورده و از جهان پنهان نموده است؟ در این جلسه به غیر از ادعاهایی که قبلا هم در رسانه ها شنیده شده بودند مدرکی ارائه نشد و تردیدها به جای خود باقی ماندند.

شک و تردیدهایی که باقی ماند

یکی از اتفاقات جالب در این جلسه استماع احتیاط گراش هنگام صحبت کردن بود. او که حالا تحت سوگند صحبت می کرد حاضر نشد بعضی ادعاهایی که پیش از این در رسانه های مطرح نموده بود را باز کند. برای نمونه او پیش از این از یک سفینه فضایی بزرگ به میزان زمین فوتبال در اختیار دولت آمریکا به رسانه ها گفته بود اما در این جلسه حاضر به صحبت درباره جزئیات این ادعا نشد و اعلام نمود به علت مسائل امنیتی تمایلی به صحبت در این باره ندارد.

درباره این جلسه جنجالی در جلسه ای در کنگره آمریکا که جهان را شوکه کرد/ موضوع جلسه: آدم فضایی ها! بیشتر بخوانید.

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 8 مرداد 1402 بروزرسانی: 8 مرداد 1402 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 1511

به "یک خبر جنجالی بزرگ : آمریکا جسد موجودات فضایی را از جهان پنهان نموده؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک خبر جنجالی بزرگ : آمریکا جسد موجودات فضایی را از جهان پنهان نموده؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید