چه افرادی می توانند بسته حمایت معیشتی را دریافت نمایند؟

به گزارش کهن پارس، خبرنگاران- به دنبال سوالات بعضی از شهروندان در خصوص دریافت بسته حمایت معیشتی، مسولان به وسیله رسانه ها، شرح دادند که چه افرادی مشمول دریافت این بسته ها می شوند.

چه افرادی می توانند بسته حمایت معیشتی را دریافت نمایند؟

به گزارش خبرنگاران، یارانه معیشتی به این افراد به دنبال طرح بعضی سوالات از سوی شهروندان عزیز در ملاقات مسئولان یا به وسیله رسانه ها در مورد عدم دریافت بسته حمایت معیشتی کرونایی به رغم داشتن شرایط، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی یادآوری نکات ذیل را ضروری می داند:

الف) در موضوع بسته معیشتی اعم از ابلاغیه ستاد ملی مبارزه با کرونا یا طرح نمایندگان مجلس شورای اسلامی، وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی صرفا مسئول شناسایی مشمولان است و پرداخت برعهده این وزارتخانه نیست. از رسانه ها درخواست می گردد نسبت به اطلاع رسانی وظایف تفکیک شده هر دستگاه در موضوع بسته حمایت معیشتی کرونایی به نحو مقتضی اقدام نمایند تا فرایند پیگیری شهروندان از دستگاه های مربوطه تسهیل گردد.

ب) همان طور که پیش از این نیز اعلام شد؛ فرایند شناسایی افراد مشمول بسته حمایت معیشتی بر اساس داده های تجمیع شده پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان صورت می گیرد که از تجمیع بیش از 50 منبع داده ای معتبر در کشور تشکیل شده است، از این رو امکان بروز خطا در شناسایی افراد بسیار اندک است .

منبع: شفقنا اقتصادی
انتشار: 20 بهمن 1399 بروزرسانی: 20 بهمن 1399 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 607

به "چه افرادی می توانند بسته حمایت معیشتی را دریافت نمایند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چه افرادی می توانند بسته حمایت معیشتی را دریافت نمایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید