اگر سوپراستار در نمور بود، کار ضربه می خورد! ، زمان می بَرد تا متوجه این فیلم شوید!

به گزارش کهن پارس، بی دل کارگردان نمور درباره ترکیب بازیگران گفت: اگر سوپراستار پای این کار بود، فیلم ضربه می خورد من توانستم با این دوستان حرف دلم را بزنم.

اگر سوپراستار در نمور بود، کار ضربه می خورد! ، زمان می بَرد تا متوجه این فیلم شوید!

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرنگاران، نشست رسانه ای فیلم سینمایی نمور به کارگردانی داوود بی دل شامگاه 21 بهمن در برج میلاد برگزار گردید.

سمیرا حسن پور بازیگر این فیلم درباره نسبت این فیلم با آثار قبلی خود اظهار کرد: هر نقشی با نقش دیگری فرق دارد، نمی توانم بگویم این نقش به میزان فریبای سه کام حبس است همه این نقش ها فرق دارد اما این نقش هم برایم چالش های خوبی داشت؛ چیزی بود که تا به امروز تجربه ننموده بودم. تمام تلاشم را کردم تا ایفای خوبی داشته باشم.

سید یاسر جعفری تهیه کننده فیلم هم عنوان نمود: علت انتخاب لوکیشن این بود که قصه در شمال می گذشت، ما مجبور بودیم به خطه شمالی برویم چون آن موقع از نظر برنامه ریزی در انزلی باران بود، به آنجا رفتیم.

داوود بی دل کارگردان این فیلم هم مطرح نمود: بعضی از فیلم ها فضای منفی دارند، این فضای منفی باعث می گردد قصه برای مخاطب جا بیفتد. ما می خواستیم مخاطب خیلی درگیر دکوپاژ نگردد و رد پای کارگردان در پلان ها نباشد به خاطر همین، پلان ها را راحت کات می زدیم و در واقع سفره ای پهن نموده بودیم.

بی دل درباره اینکه چرا فیلم شبیه فیلم کوتاه است، بیان نمود: به نظرم فیلم به لحاظ دراماتیک سفره اش را درست پهن نموده است و مخاطب را همراه می نماید معتقدم کار خود را درست انجام داده است و به تدریج به مخاطب اطلاعات بدهد. من با 1500 نفر فیلم را دیده ام، فیدبک ها را چک کردم و به نظرم راضی هستند.

نسیم ادبی بازیگر این فیلم هم عنوان نمود: همواره جایزه و مورد توجه قرار گرفتن در یک رقابت خوب و جالب است اما از ابتدای کار بازیگری به این فکر کردم که کار خوبی انجام بدهم و برترین خودم باشم، برایم مهم بوده که مخاطب ارتباط خوبی را با نقش های من بگیرد، دوست دارم مردم دوستم داشته باشند. در این دو سالی که با شرایط سخت کرونا رو به رو بودیم، فیلم ها با شرایط سختی به جشنواره رسید. هر کدام از دوستانم که جایزه بگیرند افتخار می کنم و فکر می کنم خودم جایزه گرفته ام.

معراجی درباره سکانس اول شرح داد: در سکانس اول می خواستیم نشان بدهیم که دانیال زندگی درستی ندارد، رازدار خوبی نیست و سعی کردیم ذره ذره نشان بدهیم که آدم قابل اطمینانی در زندگی نیست.

معراجی شرح داد: تمام تلاشم را کردم فیلم نامه درست روایت گردد، مسائل این خانواده ذره ذره به فیلمنامه اضافه گردد و فکر نمی کنم فیلم به آن حدی که می گوید ضعیف بوده باشد، هدف من از نگارش فیلمنامه این بود که مسایل روابط در جامعه بازگو گردد، روابط برای من خیلی مهم است، آدم ها با یکدیگر حرف نمی زنند و سوءتفاهم ها ایجاد می گردد.

علیمردانی بازیگر درباره ایفای نقش در این فیلم گفت: چرا به جای من فکر می کنید شما فکر می کنید فیلم ضعیف بوده اما از نظر ما ضعیف نبوده است، من با خیلی ها فیلم را دیده ام که آن را دوست داشته اند، من هم فیلم، هم کارگردان و هم فیلمنامه را دوست داشته ام، نتایج هر فیلمی برای بعضی مورد پسند است و برای بعضی نیست، ما این حرف ها را می پذیریم.

نسیم ادبی هم گفت: نقش سمیرا برای من متفاوت بود، در ابتدا به نظرم نقش تختی بود، زمانی که با فیلمنامه نویس و کارگردان صحبت کردیم، خودم رنگ و بویی به آن دادم.

بی دل درباره ترکیب بازیگران گفت، ترکیب بازیگران برایم خیلی مهم بود، اگر سوپراستار پای این کار بود، فیلم ضربه می خورد من توانستم با این دوستان حرف دلم را بزنم.

یاسر جعفری تهیه کننده فیلم مطرح نمود: هر کسی می تواند در حوزه اختیارات خود تصمیم گیری کند، ما هم تصمیم گرفتیم این فیلم را بسازیم و تمام قد پشت آن هستیم.

بی دل هم مطرح نمود: فکر کنید جلوی یک خارجی قرمه سبزی بگذارید، من فکر می کنم فیلم ما هم شبیه قرمه سبزی است حالا حالا زمان می برد تا متوجهش شوید!

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 خرداد 1401 بروزرسانی: 9 خرداد 1401 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 1285

به "اگر سوپراستار در نمور بود، کار ضربه می خورد! ، زمان می بَرد تا متوجه این فیلم شوید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اگر سوپراستار در نمور بود، کار ضربه می خورد! ، زمان می بَرد تا متوجه این فیلم شوید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید