وداع ال کاپیتانو

به گزارش کهن پارس، نشریه اسپانیایی مارکا در عرض چند ماه، دو جلد را کار کرد که فقط در مورد یک نفر بود: سرخیو راموس.

وداع ال کاپیتانو

به گزارش خبرنگاران به نقل از روزنامه خبرنگاران ، اوایل سال جاری میلادی و با انتشار این شایعه که راموس ممکن است در تابستان رئال را ترک کند، مارکا عکسی از راموس را روی جلد برد و همان جا به 100 دلیلی اشاره کرد که مدیران رئال باید به آنها استناد و راموس را حفظ کنند. اما انگار این دلایل همه را قانع کرد غیر از مدیران رئال و شخص فلورنیتو پرز. حالا روز گذشته و بعد از اعلام رسمی جدایی راموس، نشریه مارکا باز هم جلد خود را به کاپیتان تیم اول شهر مادرید اختصاص داد.

مارکا روی جلدش عکسی از فینال لیگ قهرمانان در سال 2014 و لحظه به ثمر رسیدن گل تساوی رئال به اتلتیکو در دقایق پایانی بازی از طریق راموس منتشر کرد. تنها نکته مهم عکس این بود که مارکا عکس راموس را حذف کرد و با تیتر بزرگ نوشت: جای خالی! شاید هواداران تیفوسی رئال این عکس را روی دیوار اتاق هایشان بزنند و هر وقت در آینده، دلتنگ موفقیت های تیم شان شدند، جای خالی یک نفر را بیش از همیشه احساس کنند.

یکی از دلایل این دلتنگی که از همین حالا برای رئالی ها شروع شده، کلکسیون افتخاراتی است که راموس در این 16سال با رئال به دست آورده است. راموس که در آخرین روز جابجایی سال 2005 از سویا جدا شد و به جمع مادریدی ها پیوست، توانست با این تیم 22جام فتح کند. راموس در تمام این سال ها 672 بازی برای رئال انجام داد و به رکورد فوق العاده 101گل رسید.

در کنار این افتخارات، چیزی که مطمئنا تا سال ها در فکر هواداران رئال می ماند روز خداحافظی راموس است. او روز پنجشنبه در کنفرانس خبری با حضور اعضای خانواده اش و بعد از حرف های پرز پشت میکروفن رفت و گفت: زمان خداحافظی رسید. یکی از سخت ترین لحظات زندگی ام؛ چرا که هیچ کس برای این که از رئال خداحافظی کند آماده نیست (در این لحظه بغض راموس شکست). او در کنفرانس خبری بعد از این نشست، در حضور خبرنگاران هم حرفی زد که نشان داد مدیران رئال تا چه اندازه در وداع او با رئال مقصر بوده اند. او در این باره گفت: باید بگویم هرگز قصد جدایی از رئال را نداشتم. هدفم ادامه فوتبال در رئال بود. در ماه های اخیر پیشنهادی از باشگاه دریافت کردم که یک ساله بود و با کسر دستمزد. باید بگویم مشکل من مالی نبود. من قرارداد دو ساله می خواستم و آسودگی خاطر برای خودم و خانواده ام. سپس این اواخر تصمیم گرفتم پیشنهاد را قبول کنم، ولی باشگاه به من گفت مهلت پذیرش قرارداد منقضی شده است و من از این موضوع مطلع نبودم. شرایط در نهایت این گونه شد و گفتند دیگر قرارداد نامعتبر است .

حسین خلیلی - گروه ورزش / روزنامه خبرنگاران

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 7 مرداد 1400 بروزرسانی: 7 مرداد 1400 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 969

به "وداع ال کاپیتانو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وداع ال کاپیتانو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید