هشدار توانیر برای قطع برق مشترکان پرمصرف در زمستان

به گزارش کهن پارس، خبرگزاری خبرنگاران- معاون امور توزیع برق شرکت توانیر، نسبت به قطع برق مشترکان پرمصرف خانگی در زمستان هشدار داد.

هشدار توانیر برای قطع برق مشترکان پرمصرف در زمستان

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، غلامعلی رخشانی مهر در حاشیه مانور تعدیل و بهینه سازی روشنایی معابر درون و برون شهری با اشاره به اینکه از دو ماه پیش نصب کنتور های هوشمند برای مشترکان خانگی پرمصرف آغاز شده است اضافه کرد: تا به امروز بیش از 80 هزار کنتور هوشمند برای مشترکان خانگی پرمصرف نصب شده که این کنتور ها قابلیت ایجاد محدودیت و قطع برق مشترکانی که مقدار مصرفشان بیش از حد مجاز است را دارد

وی با بیان اینک در بسیاری از استان ها 75 درصد مشترکان الگوی مصرف را رعایت می نمایند گفت: تنها درخواست از مشترکان پرمصرف این است که مقدار مصرف خود را در حد مصرف عامه مردم قرار دهند.

معاون امور توزیع برق شرکت توانیر با اشاره به اینکه دو درصد از مشترکان پرمصرف هستند اضافه کرد: این دو درصد معادل 600 هزار مشترک است که در بعضی موارد تا 10 برابر میانگین مصرف مردم عادی برق مصرف می نمایند که هشدار ها و پیغام های لازم به این مشترکان داده شده و اگر رعایت ننمایند مجبور به قطع برق آن ها هستیم.

رخشانی مهر درخصوص قطع برق معابر گفت: در این طرح، برق معابر فرعی قطع نخواهد شد در خیابان های اصلی و بزرگراه ها نیز بصورت یک درمیان خواهد شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 7 بهمن 1400 بروزرسانی: 7 بهمن 1400 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 1175

به "هشدار توانیر برای قطع برق مشترکان پرمصرف در زمستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار توانیر برای قطع برق مشترکان پرمصرف در زمستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید