نبود ایمنی برای تردد خودرو عامل انسداد 11 جاده ایران

به گزارش کهن پارس، مدیر مرکز مدیریت راههای کشور گفت: محور کندوان از 8 دی تا 12 اسفند از ساعت 8 تا 17 روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته به دلیل اصلاح راستا مسدود است و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می شود.

نبود ایمنی برای تردد خودرو عامل انسداد 11 جاده ایران

به گزارش خبرنگاران، علی اکبر آشوری در مصاحبه با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، گفت: بر اساس اطلاعات دوربین های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

انسداد جاده کندوان در برخی ساعات روز

وی گفت: طبق اعلام قبلی محور کندوان حدفاصل کیلومتر 5 تا 15 از مرزن آباد تا دزدبن از 8 دی تا 12 اسفند از ساعت 08:00 تا 17:00 روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته غیر از ایام تعطیلات رسمی و روز های قبل و بعد از تعطیلات چندروزه به دلیل اجرای عملیات ترانشه برداری و اصلاح جهت، مسدود است و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می شود.

تردد در محور چالوس از ساعت 8 تا 17 ممنوع است

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور درباره آخرین آمار تردد خودرو در محورهای تهران-شمال بیان نمود: در حال حاضر در محورهای هراز و فیروزکوه ، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در جهت رفت و برگشت ترافیک روان است.

آشوری با اشاره به انسداد محور کندوان تا ساعت 17 امروز اظهار کرد: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

مدیر مرکز مدیریت راه ها از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس خبر داد و افزود: در حال حاضر ترافیک در محور شهریار-تهران محدوده شهر قدس نیمه سنگین است.

نبود ایمنی برای تردد خودرو عامل انسداد 11 جاده کشور

وی از انسداد 11 محور به دلیل نبود ایمنی در جهت گفت و افزود: در حال حاضر کماکان جاده شهداد-نهبندان، محور پدافند جنوب غرب - امیدیه در استان خوزستان، محور گنج نامه-تویسرکان، محور وازک-بلده در مازندران، جاده پونل - خلخال، محور فرعی شمشک-دیزین و جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

آشوری افزود: همچنین محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، محور سروآباد-پاوه، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود و محور خرم آباد-پلدختر نیز به دلیل کاهش ایمنی مسدود است.

افزایش 5.4 درصدی ترافیک راه ها

وی درباره آخرین آمار تردد خودرو در جاده ها شرح داد: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل ا ز رصد 2282 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 5.4 درصد افزایش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راهها 16.7 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

ثبت بیش از 224 هزار تردد بین تهران و کرج

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور افزود: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-تهران با 118 هزار و 37 تردد، آزادراه تهران-کرج با 106 هزار و 776 هزار و 859 تردد و آزادراه کرج-قزوین با 105 هزار و 530 تردد ثبت شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 21 بهمن 1399 بروزرسانی: 21 بهمن 1399 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 634

به "نبود ایمنی برای تردد خودرو عامل انسداد 11 جاده ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبود ایمنی برای تردد خودرو عامل انسداد 11 جاده ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید