نبرد وحشیانه دو اسب در لبه پرتگاه!

به گزارش کهن پارس، دو اسب نر در یک منطقه زیبای کوهستانی و لبه پرتگاه به شدت با یکدیگر درگیر شدند.

نبرد وحشیانه دو اسب در لبه پرتگاه!

به گزارش فرادید، اینجا چیزی شبیه یک پیاده روی چشم نواز در کوهستان نیست. به خصوص زمانی که درختان زیبایی در مسیر قرار دارند. اما وقتی لبه صخره ای وجود دارد کمی ترسناک می گردد؛ و آنگاه که راه تو باریک است و وقتی سوار اسبی و شاید به خصوص زمانی که دو اسب نر تصمیم می گیرند درست در مقابل شما مبارزه نمایند.

اسب ها موجودات باشکوهی هستند که به خاطر هوش و ملایمت خود شناخته می شوند. با این حال، وقتی دو اسب نر وجود دارد و یکی احتیاج به تسلط دارد، مبارزه بین آن ها غیرعادی نیست. با این حال، این مکان مناسبی برای مبارزه اسب ها نیست.

این ویدئو از منظر مرد سوار بر اسب آغاز می گردد. او پشت صف طولانی اسب های دیگر دنبال می گردد. می توانید گروهی از آن ها را در جلوتر در مسیر مشاهده کنید. درست در مقابل او دو اسب نر قرار دارند که در اواسط مبارزه هستند. آن ها سر به سر هستند و در مسیری باریک، بسیار نزدیک به لبه پرتگاه قرار دارند.

آن ها از سر خود برای ضربه زدن به یکدیگر استفاده می نمایند و به دور خود می چرخند تا همدیگر را لگد بزنند. در یک نقطه به نظر می رسد که یکی از اسب های نر پشت دیگری را گاز می گیرد.

برای حدود یک ثانیه، به نظر می رسد که آن ها می خواهند مسیر را ادامه دهند، اما اسب جلویی می چرخد. دوباره مرد بر سر آن ها فریاد می زند و هر دو برای چند ثانیه به حرکت ادامه می دهند. اسب جلویی دوباره می چرخد و باز هم درگیر شدند. در خاتمه ویدئو، دو اسب از یکدیگر جدا شده و به بقیه گله پیوستند.

منبع: فرارو
انتشار: 11 دی 1401 بروزرسانی: 11 دی 1401 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 1422

به "نبرد وحشیانه دو اسب در لبه پرتگاه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبرد وحشیانه دو اسب در لبه پرتگاه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید