مرد عنکبوتی این ماه به بازی اونجزر مارول می آید

به گزارش کهن پارس، شخصیت مرد عنکبوتی اواخر این ماه به بازی اونجرز مارول خواهد آمد. البته این شخصیت انحصاری نسخه پلی استیشن خواهد بود.

مرد عنکبوتی این ماه به بازی اونجزر مارول می آید

در یک پست در سایت رسمی این بازی اعلام شد که شخصیت مرد عنکبوتی 9 آذر (30 نوامبر) در کنار به روزرسانی 2.2 عرضه خواهد شد. این شخصیت به همراه رویداد With Great Power باعث یک پیشرفت در بازی خواهند شد. در این رویداد مرد عنکبوتی و Ms Marvel به همراه Black Widow تصمیم دارند تا جلوی نقشه AIM را بگیرند. در این میان باید تصمیم بگیرند که تنها کارکنند یا در یک تیم باشند.

شخصیت مرد عنکبوتی انحصاری کنسول های سونی است اما به روزرسانی 2.2 برای همه کنسول ها منتشر خواهد شد. این به روزرسانی بخش های بسیاری دارد که برای همه دستگاه ها خواهد بود. در این آپدیت انواع نوی از بازی هم وجود دارد. برای مثال Klaw Raid وجود داشته که داستان آن بعد از رویداد War for Wakanda است.

به طور کلی محتوای نو شامل قابلیت های زیر است؛

  • ماکسیمم قدرت افزایش خواهد یافت. به این معنا کی ماکسیمم قدرت در این بازی از 150 به 175 ارتقاء خواهد یافت.
  • ارتقاء وسایل بهبود پیدا نموده است. شما زمانی که چیزی را پیدا کردید که سطحش از شما بالاتر بود می توانید با استفاده از Recycling وسایل خود را ارتقاء دهید.
  • محموله ها هم به بازی اضافه شده است. بسیاری از کاربران درخواست داشتند تا پوشش های نو یا قابلیت های نو را در طول بازی بدست بیاورند. حال بخش Shipments یا محموله به بازی اضافه شده است. هر محموله برای شما 500 Unit هزینه خواهد داشت. در آن بخش هایی از بازی به صورت رندوم وجود دارد. به نوعی می توان گفت که به این بازی بخش Loot Box اضافه شده است. تنها نام آن را تغییر داده اند!
  • برای هر قهرمان، مأموریت های هفتگی وجود دارد. این مأموریت ها با Adaptoid Mission Chain شروع خواهد شد. سپس در ادامه با پیشرفت شما جایزه آن ها هم بیشتر خواهد شد. این مأموریت ها هر هفته برای یک قهرمان متفاوت خواهد بود. به همین علت شما باید تمام قهرمان ها را امتحان کنید.

شرکت های سازنده این بازی، Square Enix و Crystal Dynamics بخش XP Boost که با هزینه بود را از بازی حذف کردند. این قسمت با اعتراضات بسیاری از طرف کاربران روبرو شد. در ماه اکتبر بود که قابلیت خرید XP و ارتقاء دهنده های منابع به بازی اضافه شد. واکنش کاربران به این زمینه چنان بد بود که تصمیم به حذف آن گرفتند.

به طور کلی بازی اونجرز مارول موفقیت چندانی کسب نکرد. از طرفی هواداران هم از این بازی به شدت شاکی بوده و منتقدان هم نمرات خوبی به آن ندادند. چندی پیش بود که مدیر Square Enix گفت که همکاری با Crystal Dynamics برای ساخت این بازی اشتباه بود. به علت اینکه این شرکت در این سبک بازی تجربه زیادی ندارد.

همین موضوع اشاره دارد که عملکرد این بازی اصلا خوب نبود. با اینحال اسکوئر اینکس هنوز از آن ناامید نشده و از آن پشتیبانی خواهد نمود. البته با توجه به تصمیمات اشتباه اخیر، این شرکت در راه درستی قدم بر نمی دارد.

منبع: VideoGamesChronicle.com

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 10 دی 1400 بروزرسانی: 10 دی 1400 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 1147

به "مرد عنکبوتی این ماه به بازی اونجزر مارول می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرد عنکبوتی این ماه به بازی اونجزر مارول می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید