صدور شناسنامه یک روزه شد

به گزارش کهن پارس، بنا بر اعلام سازمان ثبت احوال کشور همزمان با هفته دولت میز خدمت سازمان راه اندازی شد و براساس آن تعویض شناسنامه، عکس دار شدن شناسنامه، گواهی یک بار خروج از کشور در هفته دولت، یک روزه صادر خواهد شد.

صدور شناسنامه یک روزه شد

به گزارش خبرنگاران، همزمان با هفته دولت، میز خدمت سازمان ثبت احوال کشور در راستای ارائه خدمات آسان تر و جامع تر به شهروندان با حضور هاشم کارگر، رئیس سازمان ثبت احوال کشور به مدت یک هفته افتتاح و رونمایی شد.

وی در حاشیه این مراسم با بیان اینکه ایجاد ظرفیت هایی مانند این اقدام مهم باعث می شود تا آشنایی با توانمندی های سازمان صورت گرفته و مردم بیشتر به این سازمان اعتماد کنند، گفت: حرکت به سمت هوشمندسازی مهم ترین اولویت سازمان ثبت احوال کشور است.

وی اظهار داشت: تحقق نظام هویتی هوشمند و تمام الکترونیک و ارتقای سطح سازمان در کشور هدف اصلی ماست که این امر با همت، تلاش، همیاری و همکاری تمامی کارکنان سازمان محقق خواهد شد.

لازم به ذکر است، در این میز خدمت که از دیروز پنجم شهریورماه تا چهارشنبه 9 شهریورماه از ساعت 8:30 صبح تا 16 بعدازظهر در سازمان ثبت احوال کشور برپاست، خدماتی از جمله درخواست صدور کارت هوشمند ملی، تعویض شناسنامه، عکس دار شدن شناسنامه، گواهی یک بار خروج از کشور به عموم مردم ارائه می شود.

بنا بر اعلام سازمان ثبت احوال کشور؛ همزمان با هفته دولت، میز خدمت سازمان راه اندازی شد و براساس آن تعویض شناسنامه، عکس دار شدن شناسنامه، گواهی یک بار خروج از کشور همزمان با هفته دولت، یک روزه صادر خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 شهریور 1401 بروزرسانی: 7 شهریور 1401 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 1364

به "صدور شناسنامه یک روزه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور شناسنامه یک روزه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید