شخصیت شناسی از نحوه دست دریافت گوشی موبایل

به گزارش کهن پارس، نحوه دست دریافت گوشی موبایل های هوشمند توسط افراد می تواند چیزهای بسیار زیادی را در رابطه با شخصیت انسان بگوید.

شخصیت شناسی از نحوه دست دریافت گوشی موبایل

به گزارش خبرنگاران به نقل از نمناک ، مدل هایی که گوشی هوشمند خود را در دست می گیرد ، می تواند درباره شخصیت شما چیزهای زیادی بگوید. پیش بینی شده است که تا سال 2020 تقریبا 3 میلیارد کاربر گوشی های هوشمند در سراسر دنیا وجود خواهد داشت که این واقعیت نه تنها نشان دهنده پیشرفت تکنولوژی است، بلکه از نظر روانشناختی نیز حائز اهمیت می باشد و چیزهایی را از صفات ما بیان می نماید که شاید هرگز انتظار آن را نداریم. ما تست جالبی را تهیه نموده ایم که بر اساس گوشی دست دریافت شما شخصیت واقعیتان را نشان خواهد داد.

به تصویر این بخش از نمناک نگاه کنید و روشی را که معمولا استفاده می کنید، انتخاب کنید و در ادامه مقاله، راجع به آن ها مطالعه کنید.

شخصیت شناسی از روی گوشی دست دریافت

1. شما گوشی همراه خود را فقط با یک دست نگه می دارید :

اگر شما جزء افرادی هستید که با استفاده از یک دست تایپ می کنید و با اسکرول صفحات اخبار و غیره را بالا و پایین می برید، فرد بسیار با اعتماد به نفسی هستید و همواره آماده ریسک پذیری می باشید و اما همواره عاقلانه تصمیم می گیرد و برای رسیدن به نتایج مطلوب یاری خواهید کرد، اما با این حال در زمینه روابط احساسی کاملا برعکس هستید و ترجیح می دهید که قبل از تصمیم گیری برای آغاز رابطه به اندازه کافی زمان داشته باشید تا متوجه شوید که آیا به این شخص در زندگی خود احتیاج دارد یا خیر و همین امر ممکن است باعث گردد که برخی از افراد شما را به عنوان فردی منزوی ببینند.

2. شما از یک دست برای نگه داشتن گوشی و از شست دست دیگر برای کار کردن روی صفحه گوشی استفاده می کنید :

این روش نگه داشتن گوشی نشان دهنده عقل و خرد شماست ، شما فردی معقول ، باهوش و محتاط هستید و قبل از انجام هر کاری ابتدا چندین قدم و مرحله جلوتر را در نظیر می گیرید و حساب می کنید و معمولاً تمایل دارید تا درباره هر رخدادی استدلال داشته باشید و این اخلاق تقلب کردن را برای شما سخت خواهد نمود.

با این وجود در زمینه مسائل عاطفی و عشقی به سختی می توان شما را عاقل در نظر گرفت ، چرا که در این باره تصمیمات سریع و غیرمنطقی می گیرید و ممکن است گاهی اوقات این اخلاق به روابطی که در آن هستید هم آسیب برساند و متاسفانه وقتی عاشق می شوید طرف مقابلتان را به شدت قضاوت می کنید.

3. اگر از هر دو دست تان برای نگه داشتن و کار کردن با گوشی استفاده می کنید :

استفاده از هر دو دست برای نگه داشتن گوشی همراه ، نشان دهنده علاقه شما به سرعت است.

شما فردی سریع ،کارآمد و آماده به تصمیم گیری های فوری هستید و همچنین می توانید به راحتی و سریعا با محیط در حال تغییر سازگار شوید و در شرایط جدید به طور موثر عمل کنید.

اما وقتی صحبت عشق به میان آید ، این کارآمد بودن شما به خوبی عمل خواهد نمود و دقیقا برعکس می شوید و به دلیل قاطعیتی که دارید نمی توانید به شخصی که دوستش دارید نزدیک شوید و این موضوع می تواند شریک زندگی تان را بترساند.

4. شما از یک دست برای نگه داشتن گوشی و از انگشت اشاره دست دیگر برای کار با صفحه استفاده می کنید :

این روش نگه داشتن تلفن همراه نشان دهنده خلاقیت شما است ، این گونه که معمولاً یک سری ایده های عالی دارید که سعی می کنید در زندگیتان پیاده سازی کنید و اغلب هم به خوبی از پس آن ها برخواهید آمد و دوست دارید در مواقع تصمیم گیری تنها باشید تا به راحتی فکر هایتان را جمع بندی کنید و یک شاهکار خلق کنید که همگان را متحیر کند و آثارتان نیز بیشتر اوقات موفقیت های بزرگی را در پی دارد .

در روابط عاشقانه اما خلاقیت شما به خجالت تبدیل می گردد که غالباً مانع به وجود آمدن پیوند های جدید و مستحکم خواهد شد و با این تفاسیر وقتی شخصی شما را بهتر بشناسد قطعاً از شخصیت تان شگفت زده خواهد شد و باعث به وجود آمدن رابطه ای لذت بخش می گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 دی 1399 بروزرسانی: 10 دی 1399 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 408

به "شخصیت شناسی از نحوه دست دریافت گوشی موبایل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شخصیت شناسی از نحوه دست دریافت گوشی موبایل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید