رکوردشکنی پیاپی شرکت نفت ایرانول، کسب سود 3 سال تنها در 9 ماه

به گزارش کهن پارس، مدیرعامل شرکت نفت ایرانول با بیان این خبر گفت: به لطف خدا و تلاش بی وقفه همکارانم توانستیم سود خالص 800 میلیارد تومانی کسب کنیم که این رقم معادل سود خالص 3 سال اخیر این شرکت بوده است.

رکوردشکنی پیاپی شرکت نفت ایرانول، کسب سود 3 سال تنها در 9 ماه

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، محمدحسین رزاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول با بیان این خبر گفت: به لطف خدا و تلاش بی وقفه همکارانم توانستیم سود خالص 800 میلیارد تومانی کسب کنیم که این رقم معادل سود خالص 3 سال اخیر این شرکت بوده است.

وی اضافه کرد: ما ضمن تامین و حفظ سهم بازار داخل با اصلاح سبد فروش و افزایش سهم بازار محصولات صنعتی و تمرکز بر افزایش صادرات توانستیم در تمامی شاخص ها رتبه خوبی کسب کنیم که بررسی آمار منتشر شده در کدال گواه این ادعا است.

رزاقی رشد 265 درصدی سود خالص، رشد 125 درصدی صادرات و رشد 55 درصدی فروش را برخی از این آمار بر شمرد و گفت: یقینا در 3 ماه خاتمهی سال این فرایند نه تنها کاهش نخواهد داشت، بلکه شیب افزایشی آن قطعا عیدی خوبی برای سهامداران خواهد بود.

رزاقی تامین منافع سهامداران را دغدغه اصلی مدیران این شرکت مطرح کرد و اضافه کرد: سهامداران و صاحبان اصلی این شرکت بازنشستگان و کارگران هستند و افزایش سود آن ها اصلی ترین وظیفه ما در این شرکت است که خوشبختانه توانستیم تا به اینجای کار افزایش چشم گیری را ببینیم.

مدیرعامل ایرانول در خاتمه تاکید کرد: موضوع مهم دیگر عرضه تمامی محصولات این شرکت در بورس کالا و انرژی بود و همین طور توانستیم تمامی محصولات صادراتی را به روش تندر به فروش برسانیم که در راستای توسعه شفافیت و برای نخستین بار در این شرکت رخ داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 بهمن 1399 بروزرسانی: 30 بهمن 1399 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 679

به "رکوردشکنی پیاپی شرکت نفت ایرانول، کسب سود 3 سال تنها در 9 ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رکوردشکنی پیاپی شرکت نفت ایرانول، کسب سود 3 سال تنها در 9 ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید