خبرنگاران محمد: زورشان به پرسپولیس نمی رسد، حاشیه درست می نمایند

به گزارش کهن پارس، تهران- خبرنگاران- بازیکن اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس با تیم دوم 10 امتیاز اختلاف دارد و زور بقیه تیم ها به آنها نمی رسد به خاطر همین برای این تیم حاشیه سازی می نمایند.

خبرنگاران محمد: زورشان به پرسپولیس نمی رسد، حاشیه درست می نمایند

علیرضا محمد در گفت وگو با خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که در شرایط فعلی آیا بهتر است لیگ برتر فوتبال کشورمان ادامه پیدا کند یا خیر، گفت: به نظر من با توجه به شرایط کرونا در ایران نباید لیگ برگزار گردد و باید پرسپولیس به عنوان قهرمان لیگ معرفی گردد.

وی ادامه داد: سرخ پوشان الان با 10 امتیاز اختلاف نسبت به نزدیک ترین تعقیب نماینده در صدر جدول قرار داد و هیچ تیمی به پرسپولیس نمی رسد. قهرمانی پرسپولیس قطعی شده است و همه این را می دانند به خاطر همین معتقدم که باید لیگ را تعطیل و پرسپولیس را به عنوان قهرمان معرفی نمایند.

بازیکن اسبق سرخ های پایتخت در واکنش به این مسئله که بعضی مخالفان این تیم معتقدند وزیر ورزش اراده نموده پرسپولیس قهرمان این فصل لیگ برتر گردد، تاکید نمود: نمیدانم این چه حرف هایی است که می زنند. پرسپولیس با تیم دوم 10 امتیاز اختلاف دارد و به راحتی به هیچ تیمی نمی بازد. پرسپولیس چند سال است با قدرت در صدر جدول پیش می تازد و این حرف ها بی فایده است. تیم های دیگر زورشان به پرسپولیس نمی رسد و حاشیه سازی می نمایند.

محمد در انتها در مورد این که به اعتقاد وی انتها کمیته استیناف چه رایی در مورد بازی پرسپولیس و سپاهان صادر می نماید، گفت: این مسئله که تعیین است؛ سپاهانی ها در زمین حاضر نشدند و بازی باید سه بر صفر گردد. اصلا رأی هم صادر شده و باید تایید گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 4 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 57

به "خبرنگاران محمد: زورشان به پرسپولیس نمی رسد، حاشیه درست می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران محمد: زورشان به پرسپولیس نمی رسد، حاشیه درست می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید