خبرنگاران استقبال باشگاه نساجی از تعویض چمن استادیوم وطنی قائمشهر

به گزارش کهن پارس، ساری - خبرنگاران - سرمربی نساجی قائمشهر از موافقت معاونت رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه برای تامین بودجه مورد احتیاج جهت تعویض چمن زمین ورزشگاه خانگی این تیم قدردانی کرد.

خبرنگاران استقبال باشگاه نساجی از تعویض چمن استادیوم وطنی قائمشهر

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگار خبرنگاران ، محمود فکری عصر روز آدینه در کنفرانس خبری پیش از ملاقات هفته بیست و نهم تیمش برابر با ذوب آهن اصفهان در قائمشهر گفت : چمن مصنوعی فعلی ورزشگاه وطنی این شهر غیراستاندارد است و در کیفیت بازی تیم ها تاثیر زیادی دارد.

وی اضافه نمود : تعویض چمن مصنوعی در فصل آینده رقابت ها تاثیر زیادی در کیفیت بازی ها دارد و امیدواریم که این برنامه هر چه سریع تر اجرایی گردد.

سرمربی نساجی قائمشهر اعلام کرد : انتظار می رود که برای کاشت چمن طبیعی نظارت بهتری صورت گیرد تا کار به درستی اجرا شده و از تجهیزات با کیفیت استفاده گردد.

ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر که یکی از قدیمی ترین ورزشگاه های ایران به شمار می آید، پس از صعود تیم فوتبال نساجی قائمشهر به لیگ برتر در اردیبهشت 1397 برای رسیدن به شرایط میزبانی از رقابت ها به بازسازی و افزایش امکانات احتیاج داشت و به همین دلیل بازسازی آن با فوریت در دستور کار مسئولان استان نهاده شد تا پیش از شروع لیگ هجدهم با ساختاری به روزتر و سکوهای جدید میزبان مسابقات باشد.

اگر چه ورزشگاه با وجود کمبودهای اعتباری و زمان اندکی که تا شروع رقابت ها مانده بود با عملکردی کم سابقه در اجرای پروژه های عمرانی مازندران و فعالیت شبانه روزی به بازی های لیگ هجدهم رسید و نساجی توانست نخستین بازی در این مسابقات را در ورزشگاه خانگی برگزار کند ، اما از همان زمان به مرور انتقادها به مصنوعی بودن چمن این ورزشگاه به مرور از زبان بازیکنان و مربیان تیم های مهمان شنیده شد ؛ موضوعی که حتی کادر فنی و بازیکنان نساجی نیز به آن انتقاد داشتند.

وعده تامین اعتبار برای تعویض چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی دیروز پنجشنبه در جریان سفر دو روزه معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه به استان مازندران و بازدید از این ورزشگاه مطرح شد. دکتر محمدباقر نوبخت ابراز امیدواری کرد که با تامین اعتبار مورد احتیاج ، چمن طبیعی ورزشگاه وطنی تا دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.

محرومیت بازیکنان و بازی سخت مقابل ذوب آهن

سرمربی تیم نساجی همچنین در این کنفرانس خبری با اشاره به مصدومیت بازیکنانش به خصوص مجتبی ممشلی گفت : در حال حاضر تیم ما برای بازی با ذوب آهن در هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر تعدادی مصدوم دارد که مجتبی ممشلی نیز به این جمله اضافه شده است.

وی اضافه نمود : به هر حال ما بازی سختی را با ذوب آهن اصفهان در قائمشهر داریم و کوشش می کنیم که بتوانیم از این بازی خانگی که آخرین ملاقات ما در زمین خانگی در فصل جاری رقابت های لیگ برتر محسوب می گردد، بتوانیم نتیجه بگیریم.

سرمربی نساجی قائمشهر این روزها تیمش تمرین پیش بازی ملاقاتهای خانگی را در زمین روستای پهنه کلای ساری انجام می دهد از همراهی و همکاری مردم این روستا و حمایتشان از تیم نساجی قائمشهر قدردانی کرد.

نساجی قائمشهر از 28 بازی گذشته در رقابت های لیگ برتر با 36 امتیاز در رده هشتم جدول 16 تیمی لیگ برتر قرار گرفته است و در هفته بیست و نهم این رقابت ها شنبه شب میزبان تیم ذوب آهن اصفهان است.

نساجی قائمشهر در آخرین ملاقات رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاههای ایران در فصل جاری هفته آینده مهمان تیم شهر خودرو مشهد است.

منبع: ایرنا
انتشار: 11 مهر 1399 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 222

به "خبرنگاران استقبال باشگاه نساجی از تعویض چمن استادیوم وطنی قائمشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استقبال باشگاه نساجی از تعویض چمن استادیوم وطنی قائمشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید