جزئیات دومین طرح فروش یک خودروی سایپا در سال 1402 ، ثبت نام از 23 اردیبهشت ؛ مبلغ پیش پرداخت و زمان تحویل

به گزارش کهن پارس، گروه خودروسازی سایپا از ساعت 14 روز شنبه (23 اردیبهشت ماه) طرح پیش فروش خودروی وانت سایپا 151 SE (مجهز به کانوپی و بدون آن) را اجرایی می نماید.

جزئیات دومین طرح فروش یک خودروی سایپا در سال 1402 ، ثبت نام از 23 اردیبهشت ؛ مبلغ پیش پرداخت و زمان تحویل

به گزارش خبرنگاران، در جریان شروع فروش یکپارچه خودروها که اکنون در مرحله تعریف حساب وکالتی و واریز وجه است، گروه خودروسازی سایپا طرح پیش فروش وانت 151 خود را به مرحله اجرا در خواهد آورد.

لازم به ذکر است هرچند که مقرر است از ابتدای امسال، فروش خودروهای داخلی از مسیر طرح یکپارچه باشد اما باید توجه کرد که این طرح مخصوص خودروهای سواری است و خودروهای غیرسواریِ شخصی (باری و سنگین) را شامل نمی گردد؛ بر این اساس گروه خودروسازی سایپا، دومین طرح پیش فروش وانت پراید 151 سایپا را از از ساعت 14 فردا (شنبه 23 اردیبهشت ماه) اجرایی می نماید.

در این مرحله دو مدل از این وانت های سایپا شامل 151 SE مجهز به کانوپی و درب عقب یک تکه با موعد تحویل شهریور تا ابان ماه امسال با پیش پرداخت علی الحساب 125 میلیون تومان و سایپا SE 151 (معمولی) با موعد تحویل آبان تا بهمن ماه امسال و پیش پرداخت علی الحساب 110 میلیون عرضه می گردد.

لازم به ذکر است که با توجه به اینکه طرح مذکور، طرح پیش فروش است، قیمت خودرو قطعی نیست و مطابق قیمت روز آن در موعد تحویل محاسبه خواهد شد.

برای شرکت در این مرحله از فروش وانت سایپا 151 متقاضیان از ساعت 14 روز شنبه (23 اردیبهشت ماه) تا زمان تکمیل ظرفیت، با مراجعه به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به نشانی اینترنتی saipa.iranecar.com نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

در این مرحله از فروش محدودیت های هر کد ملی یک خودرو، عدم پلاک انتظامی فعال، دارا بودن گواهینامه معتبر، حداقل سن 18 سال، عدم خرید طی 48 ماهه گذشته از ایران خودرو و سایپا، شماره تلفن به نام فرد متقاضی و عدم امکان صلح و انتقال خودرو به صورت وکالتی اعمال می گردد.

سود مشارکت برای وانت 151 مجهز به کانوپی 11 درصد و بدون کانوپی 16 درصد است و سود انصراف نیز سه درصد کمتر درصدهای مذکور محاسبه می گردد.

لازم به ذکر است، با توجه به نوع خودرو عرضه شده، پیش شرط تعریف حساب وکالتی وجود ندارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1402 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 1479

به "جزئیات دومین طرح فروش یک خودروی سایپا در سال 1402 ، ثبت نام از 23 اردیبهشت ؛ مبلغ پیش پرداخت و زمان تحویل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات دومین طرح فروش یک خودروی سایپا در سال 1402 ، ثبت نام از 23 اردیبهشت ؛ مبلغ پیش پرداخت و زمان تحویل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید