تهران فردا برفی می گردد؟ ، کاهش 5 درجه ای دمای هوا در روز شنبه

به گزارش کهن پارس، اداره کل هواشناسی استان تهران درباره شرایط هوای مرکز در روز شنبه، سوم دی 1401 پیش بینی خود را صادر کرد.

تهران فردا برفی می گردد؟ ، کاهش 5 درجه ای دمای هوا در روز شنبه

به گزارش خبرنگار خبرنگاران، آسمان شهر تهران در روز شنبه، سوم دی 1401، ابری و مه آلود همراه با بارش باران و در برخی ساعت ها وزش باد و احتمال بارش برف پیش بینی شده است. در شب نیز آسمان ابری و مه آلود همراه با بارش باران در برخی ساعت ها وزش باد و احتمال بارش برف پیش بینی می گردد.

دمای هوا نیز در شهر تهران طی روز تا 5 درجه سانتی گراد کاهش می یابد و در شب به 2 درجه می رسد.

در آبعلی آسمان ابری و مه آلود همراه با بارش برف و گاهی کولاک، در اسلامشهر ابری و مه آلود همراه با بارش باران در برخی ساعت ها بارش برف و وزش باد شدید، در بهارستان و پاکدشت ابری و مه آلود همراه با بارش باران در برخی ساعت ها بارش برف و وزش باد شدید پیش بینی شده است.

در پردیس نیز هوا ابری و مه آلود همراه با بارش باران و برف گاهی کولاک برف، پیشوا ابری و مه آلود همراه با بارش باران در برخی ساعت ها بارش برف و وزش باد شدید، در دماوند ابری و مه آلود همراه با بارش برف و گاهی کولاک برف، رباط کریم و ری ابری و مه آلود همراه با بارش باران در برخی ساعت ها بارش برف و وزش باد شدید خواهد بود.

هوای شمیرانات و شهریار ابری و مه آلود همراه با بارش باران و برف گاهی وزش باد شدید، فیروزکوه ابری و مه آلود همراه با بارش برف گاهی کولاک برف، قدس ابری و مه آلود همراه با بارش باران در برخی ساعت ها وزش باد شدید و احتمال بارش برف، لواسان ابری و مه آلود همراه با بارش باران و برف گاهی وزش باد شدید پیش بینی شده است.

دمای هوا در فیروزکوه به 9 درجه زیر صفر، آبعلی به 6 درجه زیر صفر، رباط کریم به منفی دو، دماوند به منفی چهار، شمیرانات به منفی یک درجه می رسد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 دی 1401 بروزرسانی: 6 دی 1401 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 1419

به "تهران فردا برفی می گردد؟ ، کاهش 5 درجه ای دمای هوا در روز شنبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهران فردا برفی می گردد؟ ، کاهش 5 درجه ای دمای هوا در روز شنبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید