شروع برچسب گذاری نرخ جدید کرایه های تاکسی در پایتخت

به گزارش کهن پارس، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از شروع فرآیند نصب برچسب های افزایش نرخ کرایه های جدید سال 1400 در تاکسی ها اطلاع داد.

شروع برچسب گذاری نرخ جدید کرایه های تاکسی در پایتخت

به گزارش خبرنگاران، محمد روشنی با اعلام این مطلب درتشریح افزایش نرخ کرایه های حمل و نقل عمومی گفت: براساس پیشنهاد شورای شهر تهران و تاییدکمیته انطباق در فرمانداری تهران نرخ حمل و نقل عمومی باتوجه به تورم و مشکلاتی که متوجه قشر رانندگان عزیز بوده پس از کارشناسی های متعدد با 35درصد افزایش نرخ در تاکسی ها موافقت شده است.

روشنی اضافه نمود: البته هیچ راننده ای اجازه ندارد تا بیش از سقف مصوب کرایه دریافت کند و همانند سال گذشته نرخ ها طبق شرایط کرونایی و برای سه مسافر و چهار مسافر مشخص شده است که ازامروز رانندگان می توانند براساس مصوبه و جدول اعلام شده اقدام داشته باشند.

وی گفت: نصب برچسب تابلوهای منصوبه پایانه ها از امروز در تمام پایانه ها اجرایی می گردد و یک برچسب مندرج به قیمت مصوب داخل تاکسی ها برروی شیشه جلو نصب می گردد تا همه مسافران نرخ دقیق کرایه را مشاهده نمایند.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر سازمان تاکسیرانی شهر تهران همچنین درباره بارکدهای نمایش داده شده بر روی برچسب ها اضافه نمود: بارکدها حاوی اطلاعات مربوط به مالکیت خودرو و راننده تاکسی می باشد که مشخصاتی منجمله صلاحیت و انطباق مشخصات فردی راننده با خودرو وتایید مدارک کامل احرازشده تاکسیران برای فعالیت در خطوط یا محل مشخص شده فعالیت ایشان را درصورت اسکن نمایش می دهد.

منبع: فارس

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 24 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1400 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 843

به "شروع برچسب گذاری نرخ جدید کرایه های تاکسی در پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع برچسب گذاری نرخ جدید کرایه های تاکسی در پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید