چاپ تراکت: کریمی: اگر کسی 100 میلیارد برای تراکتور هزینه کند دستش را می بوسم، قرار است پنجره تراکتور به زودی باز گردد

به گزارش کهن پارس، سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: 300 میلیارد نه، اگر کسی فقط 100 میلیارد برای تراکتور هزینه کند من دستش را می بوسم.

چاپ تراکت: کریمی: اگر کسی 100 میلیارد برای تراکتور هزینه کند دستش را می بوسم، قرار است پنجره تراکتور به زودی باز گردد

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ تراکت از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

به گزارش خبرنگاران، فیروز کریمی در گفت و گو با رسانه باشگاه تراکتور درباره بسته بودن پنجره نقل وانتقالات این باشگاه گفت: به خاطر شکایت تعدادی از بازیکنان مان که نتوانستند کمکی به تراکتور نمایند، پنجره نقل وانتقالاتی باشگاه بسته شده است. به علت اینکه هیچ کار مؤثری از این بازیکنان ندیده بودیم، کار را پیگیری کردیم. مسئولان حقوقی باشگاه با تمام توان شان در پی احقاق حق باشگاه بودند که متأسفانه کار به جایی نرسید و در این بین، پنجره نقل وانتقالات ما بسته شد. متأسفانه این اتفاق در بدترین زمان ممکن رخ داد.

وی اضافه کرد: با کوششی که مالک و هیئت مدیره باشگاه انجام دادند، این مشکل تا قسمتی مرتفع شد و قرار است پنجره نقل وانتقالات تراکتور در طول هفته جاری باز گردد. ما به صورت قاطع و کامل نتوانستیم در نقل وانتقالات شرکت کنیم، اما با نفراتی که در بازار نقل وانتقالات به اسم بازیکن آزاد حضور داشتند، صحبت کردیم. آنها هم به علت احترامی که برای تراکتور و طرفدارانش قائل هستند، پیشنهاد ما را قبول نموده و به تمرینات ما آمدند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: سعی کردیم از بین نفراتی که می توانستیم جذب کنیم، برترین ها را به تراکتور بیاوریم و با همین نفرات، تمرینات را شروع نموده ایم. امیدواریم با باز شدن پنجره نقل وانتقالات، قرارداد این بازیکنان را هم ثبت کنیم و بازیکنان تأثیرگذار نو به خدمت بگیریم.

وی راجع به نقش اداره کل ورزش و جوانان، هیئت فوتبال و سایر نهادهای استان در قبال مسائل تراکتور توضیح داد: هیچ اداره، سازمان و نهادی نه می تواند برای تراکتور هزینه آنچنانی کند و نه توانش را دارد. شرایط هم این اجازه را نمی دهد. اگر سازمانی بیرون از استان در پی خرید امتیاز باشگاه است، به علت عشق و علاقه به تراکتور نیست. اگر حتی صنایع مس بخواهد اقدامی برای خرید امتیاز باشگاه تراکتور بکند، به علت نوع سرمایه گذاری این مجموعه در پی چنین مسائلی هستند.

کریمی ادامه داد: اگر طرفداران ما فکر می نمایند صنایع مس می خواهد سرمایه گذاری 300 میلیاردی در تراکتور انجام بدهد و تیم را هم در تبریز نگه دارد، خیلی سخت در اشتباه هستند. طرفداران یا باید از وجود تراکتور چشم پوشی و خداحافظی نمایند که این امکان وجود ندارد و مردم ما هم این اجازه را نمی دهند و یا پای تیم بمانند و حمایت نمایند.

وی خاطر نشان کرد: به اسم اسپانسر، هیچ نهادی برای تراکتور 300 میلیارد تومان هزینه نمی نماید. اگر هر شخصی اسپانسری پیدا کند که 300 میلیارد نه، فقط 100 میلیارد تومان برای تراکتور هزینه کند، من در بین دو نیمه ملاقات مقابل پرسپولیس دست او را می بوسم. هر کس با هر جایگاهی چنین وعده ای می دهد، در پی عوام فریبی است و چنین موضوعی امکان پذیر نیست.

سرمربی تیم تراکتور گفت: امروز از دل سرزمین آذربایجان، یک ترک غیور پیدا شده، امکاناتش را هم داشته است و برای تراکتور هزینه می نماید. وظیفه ما هم این است که دل او را نشکنیم. بگردیم و ببینیم چند نفر از این افراد می توانیم پیدا کنیم. ترک های غیوری در کشور ما حضور دارند که می توانند برای تراکتور هزینه نمایند. آنها هم می توانند در کنار مالک و هیئت مدیره تراکتور قرار بگیرند و برای سربلندی تیمی که متعلق به مردم است کوشش نمایند. با شعار، دردی دوا نمی گردد و یک ریال از کنار آن خارج نمی گردد.

کریمی در سرانجام یادآور شد: در ابتدا آرزو می کنم که این ویروس منحوس از جهان برود، چون خسته شدیم از بس همچون زورو یک ماسک به صورت مان زدیم! وجود طرفداران ما در استادیوم به میزان کادر فنی مهم است. ما خیلی مظلوم واقع شدیم که همیشه با پشت گرمی هزاران طرفدار وارد استادیوم ها می شدیم، اما الان غریبانه به میدان می رویم. من پس از 20 سال به تراکتور برگشتم و از شانس من، باز هم با مسائلی روبرو هستیم. در آن سال هم که من در تراکتور بودم، چنین مسائلی وجود داشت، اما کسی که ادعا می نماید تراکتور را دوست دارد، باید در این روزها ادعایش را ثابت کند. ما با تمام وجود هستیم و از طرفداران هم چنین انتظاری داریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 مهر 1400 بروزرسانی: 1 مهر 1400 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 1037

به "چاپ تراکت: کریمی: اگر کسی 100 میلیارد برای تراکتور هزینه کند دستش را می بوسم، قرار است پنجره تراکتور به زودی باز گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چاپ تراکت: کریمی: اگر کسی 100 میلیارد برای تراکتور هزینه کند دستش را می بوسم، قرار است پنجره تراکتور به زودی باز گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید