خاتمه آذر، معین تکلیف متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن

به گزارش کهن پارس، معاون مسکن و ساختمان بر معین شرایط متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن توسط استان ها، شهرهای جدید و بنیاد مسکن تاکید نمود و گفت: خاتمه آذرماه ظرفیت های خالی طرح اقدام ملی مسکن شناسایی و برای آنها جایگزین انتخاب می گردد.

خاتمه آذر، معین تکلیف متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن

جهت دریافت خدمات رنگ پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، محمود محمودزاده درباره طرح اقدام ملی مسکن و معین تکلیف متقاضیان برای واریز وجه اولیه و یاری به اجرا و ساخت واحدهای مسکونی این طرح، گفت: پیش تر تا 30 آبان به کسانیکه پیامک ارسال شده بود، زمان دادند تا مدارک خود را تکمیل و واریز اولیه وجه انجام دهند. هم اکنون با توجه به آنکه آنالیز ها در استان ها کامل نشده و بعضا پیامک برای حضور و مشارکت متقاضیان ارسال نشده است مهلت تکمیل اطلاعات و ترغیب متقاضیان به واریز وجه اولیه تا 30 آذرماه تمدید شد.

وی ادامه داد: کارگزاران طرح اقدام ملی مسکن؛ ادارات کل راه و شهرسازی استان ها، شهرهای جدید و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تا انتها آذرماه فرصت دارند، اطلاع رسانی را کامل نمایند تا در ستاد وزارتخانه بعد از انتها آذرماه، بتوانیم ظرفیت های خالی را شناسایی و برای آنها جایگزین انتخاب کنیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی شرح داد: بعضی از استان ها در اجرای طرح اقدام ملی مسکن عقب هستند و متقاضیان را معین تکلیف نکرده اند، بنابراین هرگونه اقدامی در مورد جایگزینی و یا پیشرفت پروژه ها وابسته به معین تکلیف افرادی است که واجد شرایط شناخته شدند.

لازم به ذکر است، اجرای طرح اقدام ملی مسکن، طرحی است که با آمدن محمد اسلامی به وزارت راه و شهرسازی و سپردن سکان مدیریت این وزارتخانه در دستورکار نهاده شد. بنا بر سیاستگذاری های اجرا شده، طرح اقدام ملی مسکن احداث 400 هزار واحد مسکن ملی را طی 2 سال در برنامه قرار داد. به گفته وزیر راه و شهرسازی، طرح اقدام ملی مسکن تا انتها دولت دوازدهم به خاتمه خواهد رسید.

223224

کد خبر 1457865

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 6 دی 1399 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 400

به "خاتمه آذر، معین تکلیف متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه آذر، معین تکلیف متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید