نشست تدوین سند طرح توسعه کشتی کشور برگزار گشت

به گزارش کهن پارس و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، در این جلسه که با حضور رئیس و نایب رئیس فدراسیون کشتی برگزار شد، مجید ترکان دارنده مدال های طلا، نقره و برنز جهان، مدیر سابق تیم های ملی کشتی آزاد و مسئول فنی اسبق رده های پایه کشتی آزاد حضور داشت.

نشست تدوین سند طرح توسعه کشتی کشور برگزار گشت

این نشست اختصاص به مسائل کشتی پایه کشور داشت و موضوعاتی همچون آموزش مربیان برای این رده سنی و ویژگی های مربیانی که در رده پایه می بایست فعالیت کنند بحث و تبادل نظر شد.

همچنین چگونگی و کیفیت برگزاری مسابقات در رده های سنی پایه و راهکارهای جلوگیری از وزن کم کردن کشتی گیران در این رده نیز مورد بررسی و گفت و گو قرار گرفت.

طرح توسعه کشتی کشور در مورد برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت، شامل: هدف گذاری های کشتی در المپیک های 2021، 2024 و 2028 ، جایگاه کشتی آزاد و فرنگی ایران در رده های سنی مختلف در رقابت های جهانی در سال های آینده و برنامه ها و فعالیت های مرتبط، به منظور تحقق هدف های تعیین شده برای 8 سال پیش روی کشتی کشور می باشد.

برگزاری مستمر این جلسات با حضور دیگر کارشناسان و صاحب نظران کشتی کشور، چندین کارشناس در زمینه برنامه ریزی و کنندگان جامعه دانشگاهی در دستور کار فدراسیون کشتی قرار گرفته است و فدراسیون در هر جلسه به صورت متناوب از تعدادی از این کارشناسان دعوت خواهد کرد

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 72

به "نشست تدوین سند طرح توسعه کشتی کشور برگزار گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست تدوین سند طرح توسعه کشتی کشور برگزار گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید