مقاله: دیدنی هایی که در کوه های راکی در انتظارمان است

به گزارش کهن پارس، بله، پارک زمینهای یخی یکی از برترین مکان ها برای تجربه کردن صخره های کانادایی هستند که در امتداد یک بزرگراه قرار گرفته است. پارک زمینهای یخی 232 کیلومتر درازا دارند و پارک های ملی بنف و جاسپر را بهم متصل می نماید. جغرافیای ملی آن یکی از معروفترین تورهای تماشای دنیا است، چون مردم نمی توانند جلوی خود را بگیرند تا بسیاری از دریاچه های طبیعی، یخچالهای طبیعی، منظره ها حیات وحش و دره ها را در طول جهت نبینند. توقفگاه های توصیه شده عبارتند از دریاچه پیتو و آبشارهای آثاباسکا.

مقاله: دیدنی هایی که در کوه های راکی در انتظارمان است

میراث دنیای یونسکو، رشته کوه های صخره ای کانادا را با وسعت 180،000 کیلومتر مربع (69498 مایل مربع) که بریتیش کلمبیا و آلبرتا را در بر می گیرد در لیست خود قرار داده است. هر ساله این منطقه به خاطر منظره ها تماشای زیبا در هر نوبت، میلیون ها نفر از بازدید کنندگان را از سراسر دنیا به آنجا می اورد.

زمین های یخی کلمبیا که در نوع خود بزرگترین در کل منطقه کوهای صخره ای آمریکای شمالی است، در تقسیم قاره ای بین بریتیش کلمبیا و آلبرتا و بعلاوه در پارک های ملی بنف و جاسپر واقع شده است. در زمین یخی، شش یخچال بزرگ وجود دارد اما تورهای روزانه برای کشف و راه رفتن در یخچال آثاباسکا وجود دارند. راه دیگری برای لذت بردن از این منظره این است که روی یخچال اسکایوال، که 280 متر است، پیاده روی کنید.

دریاچه نعل اسبی یک حفره شنای نعل اسبی شکل در پارک ملی جاسپر است. این دریاچه، به خاطر صخره های ناهموار آن مشهور شده است که برای غواصی صخره ای محبوب هستند. دریاچه در یک فاصله کوتاه 1.5 کیلومتری (0.9 مایل) دورتر از جهت پارک زمینهای یخی است..

منبع مقاله: دیدنی هایی که در کوه های راکی در انتظارمان است

انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 1081

به "مقاله: دیدنی هایی که در کوه های راکی در انتظارمان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: دیدنی هایی که در کوه های راکی در انتظارمان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید