صدور مجوز تردد بین شهری متوقف شد

به گزارش کهن پارس، به گزارش خبرنگاران، عیسی فرهادی فرماندار تهران، در تشریح تغییرات در فرایند صدور مجوز ترددهای بین شهری گفت: با هدف جلوگیری از تجمع جمعیتی و رعایت پروتکل های بهداشتی مقرر شد از این پس سایر فرمانداری های استان تهران نیز مجوز تردد بین شهری را صادر نمایند البته مجوزهای تردد به صورت محدود و تنها برای یکبار برای افرادی که واجد شرایط هستند و ضرورت تردد دارند، صادر می گردد.

صدور مجوز تردد بین شهری متوقف شد

وی اضافه نمود: به دلیل وجود مشکلاتی چون ازدحام جمعیتی و تعدد درخواست ها و همچنین ضرورت رعایت شیوه نامه های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی،با تصمیمات اتخاذ شده، صدور مجوزهای مذکور از روز شنبه (13 دیماه) تا سه شنبه (16 دیماه) متوقف بوده و پس از آن به صورت آنلاین ارائه خواهد شد و از آن پس مراجعه حضوری نخواهیم داشت.

فرهادی تاکید نمود: بهره گیری از سیستم به این شکل است که برای افرادی که ضرورت تردد دارند مستنداتشان پس از بارگذاری در سیستم مورد آنالیز قرار می گیرد و نهایتا به وی در سیستم جواب داده می گردد. بی تردید افراد تنها می توانند در موارد ضروری همانند درمان و داشتن کار در سیستم قضایی تقاضای مجوز تردد داشته باشند که در این موارد کوشش می کنیم همکاری لازم انجام گردد. آدرس سایت مذکور و نحوه درخواست و شرایط مجوز نیز متعاقبا به اطلاع عموم خواهد رسید.

منبع: ایسنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 18 بهمن 1399 بروزرسانی: 18 بهمن 1399 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 482

به "صدور مجوز تردد بین شهری متوقف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور مجوز تردد بین شهری متوقف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید