دفاع از کودک زباله گرد مرد جوان را به کما برد

به گزارش کهن پارس، تهران (پانا) - جوان بوتیک دار وقتی متوجه شد مردی در حال کتک زدن یک کودک زباله گرد است قصد حمایت از پسر بچه را داشت اما با ضربه چاقوی متهم تا یک قدمی مرگ پیش رفت.

دفاع از کودک زباله گرد مرد جوان را به کما برد

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ راوه بلاگ بیشتر بدانید.

به گزارش ایران، رسیدگی به این پفراینده با گزارش یک درگیری خونین در خیابان شریعتی تهران آغاز شد. پس از حضور مأموران در محل مشخص شد که مردی زباله گرد به خاطر جمع کردن زباله ها با پسر بچه ای 8 ساله درگیر شده و در حال کتک زدن او بوده که چند جوان بوتیک دار به دفاع از پسر بچه وارد درگیری شدند اما مرد عصبانی با چاقو یکی از آنها را زده و فرار کرده است. پس از آن جوان بوتیک دار به بیمارستان منتقل شد و 3 ماه بعد از این حادثه نیز مأموران پیروز شدند ضارب را دستگیر کنند. در حالی که مرد مجروح چند ماه در کما بود و با مرگ دست و پنجه نرم می کرد انتها به هوش آمد و پس از بهبود نسبی از متهم شکایت کرد و روز گذشته جلسه رسیدگی به این پفراینده در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران برگزار گشت.

در ابتدای این جلسه شاکی به جایگاه رفت و در توضیح ماجرا گفت: من در خیابان شریعتی بوتیک دارم. روز حادثه در حال شستن پیاده رو جلوی مغازه ام بودم که دیدم دو نفر باهم درگیر شده اند. چند نفری هم دور آنها جمع شده بودند. من هم به سمت آنها رفتم و متوجه شدم مردی در حال کتک زدن پسربچه ای 8 ساله است بعد هم ناگهان او چاقویی از جیبش درآورد و به طرف من حمله کرد و ضربه ای به سینه ام زد. هنوز هم نمی دانم که چرا متهم مرا با چاقو زد. پس از آن چندماهی در کما بودم و پزشکان امیدی به زنده ماندنم نداشتند اما به طور معجزه آسایی نجات یافتم. حدود یک سال فرایند درمانم طول کشید. در این مدت یک بار هم سکته کردم چرا که قلبم به خاطر چاقوی 40 سانتی متری که این مرد به بدنم فرو کرد خیلی آسیب دیده است، مادرم به خاطر این اتفاقی که برایم افتاد سکته کرد و مرد و خانواده ام دچار مسائل زیادی شدند به همین خاطر به هیچ عنوان حاضر به گذشت نیستم. در ادامه متهم به جایگاه رفت و با رد اتهامش گفت: من هیچ وقت چاقو در دستم نگرفتم و آن روز هم از ترس این کار را کردم. من زباله گرد بودم و ضایعات جمع می کردم. روز حادثه مقداری پلاستیک و کارتن جمع کرده بودم هوا خیلی گرم بود به مغازه ای رفتم تا صورتم را بشورم. وقتی برگشتم دیدم پسربچه ای افغانستانی در حال بردن ضایعاتم است. به او اعتراض کردم اما در همین موقع چند جوان از مغازه های اطراف بیرون آمدند که یکی از آنها همین شاکی بود. او به من گفت چرا با بچه دعوا می کنی؟ بعد هم با دسته جارو من را زد. من زیر دست و پای آن چند جوان افتاده بودم و داشتند من را کتک می زدند. بعد هم یکی از آنها چاقویی درآورد که من را بزند اما من فرار کردم و بعد هم نفهمیدم چه اتفاقی افتاد.

قاضی پرسید: اگر تو او را با چاقو نزدی چرا فرار کردی؟ پلیس ماه ها در تعقیب تو بود و بالاخره هم تو را در حالی که در خانه ات زیر رختخواب ها پنهان شده بودی دستگیر کرد.

متهم گفت: من از ترس این کار را کردم چون پدرش من را تهدید کرده بود که می کشد.

قاضی گفت: مدعی هستی که سابقه نداری اما در پفراینده ات 6 سابقه درگیری با چاقو وجود دارد؟

متهم جواب داد: من فقط چندبار با چاقو زنم را زدم که آن هم دعوای خانوادگی بود.

بعد از گفته های متهم سایر بوتیک دارها که به عنوان شاهد در پفراینده حضور داشتند در جایگاه حاضر شدند و حرف های شاکی را تأیید کردند.

بعد از گفته های شاهدان پفراینده، در انتها جلسه قضات برای صدور رأی وارد شور شدند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 22 تیر 1400 بروزرسانی: 22 تیر 1400 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 939

به "دفاع از کودک زباله گرد مرد جوان را به کما برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفاع از کودک زباله گرد مرد جوان را به کما برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید