خبر مهم برای متقاضیان مسکن ملی

به گزارش کهن پارس، محمود محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی، گفت: 160 هزار نفر در لیست ذخیره طرح اقدام ملی مسکن هستند و اگر این 60 هزار نفر آورده اولیه خود را تکمیل نکنند از حضور در ادامه طرح حذف می شوند.

خبر مهم برای متقاضیان مسکن ملی

جهت دریافت خدمات پتینه سقف منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش ایرنا، وی درباره شرایط این 60 هزار نفر که نسبت به واریز اولیه وجه خود اقدام نکردند، گفت: مهلت قبلی تکمیل آورده سرانجام آذرماه بود، اما اکنون کسانی که مدارک خود را تکمیل کردند و فقط مشکل تکمیل موجودی آن ها به جامانده تا آدینه شب یعنی پنجم دی ماه برای تکمیل موجودی حساب خود مهلت دارند.

به گفته محمودزاده فرصت تمدید شده تنها برای متقاضیانی است که مدارک شان تکمیل شده و آورده اولیه را واریز ننموده اند.

محمودزاده ادامه داد: 100 هزار واحد مسکن ملی مربوط به بافت فرسوده است که آمار آن به شکل مجزا ارایه می گردد. در مورد 300 هزار واحد مسکن ملی در سایر بافت ها تا به امروز 240 هزار نفر یا نسبت به افتتاح حساب خود اقدام نموده اند و یا اینکه جزو پروژه هایی مشارکتی بودند که زمین طرح اقدام ملی برای احداث واحد ها مسکونی به آن ها واگذار شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: از 300 هزار نفر 60 هزار نفر هنوز واریز وجه را انجام نداند که تا 5 دیماه فرصت دارند. افرادی که تا 5 دی ماه نسبت به واریز اولیه وجه اقدام ملی مسکن اقدام نکنند از لیست حذف می شوند.

منبع: فرارو
انتشار: 12 بهمن 1399 بروزرسانی: 12 بهمن 1399 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 465

به "خبر مهم برای متقاضیان مسکن ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر مهم برای متقاضیان مسکن ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید