توقیف 4 موتورسیکلت سنگین به دلیل حرکات نمایشی خطرناک در تهران

به گزارش کهن پارس، رئیس مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب از توقیف 4 دستگاه موتورسیکلت سنگین اطلاع داد و گفت: این موتورسیکلت ها مشغول لایی کشی و انجام حرکات مخاطره امیز بودند که متوقف شدند.

توقیف 4 موتورسیکلت سنگین به دلیل حرکات نمایشی خطرناک در تهران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سرهنگ مجید رنجبر در شرح این خبر اظهار کرد: در رصد شبانه روزی معابر و عظیمراه ها جهت آنالیز لحظه به لحظه ترافیک شهر تهران، و با یاری رصد تصویری همکاران بنده در مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب نسبت به توقیف 4 مورد موتورسیکلت سنگین اقدام شد.

وی گفت: در ساعت 16:20 در راستا غرب به شرق عظیمراه آزادگان قبل از پل سعیدی (منطقه 26)، سه دستگاه موتورسیکلت سنگین هوندا 1300، کاوازاکی 800 و یاما ها 2400 سی سی توقیف شد.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران عظیم ادامه داد: همچنین در ساعت 15:50 در محدوده شمال به جنوب عظیمراه مدرس بعد از پل پارک وی (منطقه 24) با رصد دوربین های نظارتی مرکز و همکاران منطقه یک دستگاه موتور سیکلت سوزوکی 1000 سی سی توقیف شد.

وی ادامه داد: با توجه به لایی کشی و سرعت بالای این موتورسیکلت سنگین و احتمال بروز خطر برای خود راکب آن و خطرات برای سایر شهروندان با هماهنگی به عمل آمده با تیم های گشتی منطقه مناطق پلیس راهور فاتب به وسیله مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب این موتورسیکلت های سنگین درهمان محدوده متوقف شدند.

رنجبر ادامه داد: پلیس به محض رؤیت موتورسیکلت هایی که از نوع سنگین بوده و با لایی کشی و ایجاد سر و صدا نظم ترافیک را برهم می زنند طبق قانون برخورد کرده و موتورسیکلت را به پارکینگ منتقل می کند.

وی در انتها اشاره نمود: برطرف توقیف این گونه موتورسیکلت ها بنا به دستور مقام قضائی بوده و پلیس با هرگونه ناهنجاری و سلب آسایش مردم برخورد خواهد نمود.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران عظیم از همشهریان عزیز تهرانی خواست تا با مشاهده این نوع موتورسیکلت ها که باعث سلب آسایش عمومی می شوند حتماً با پلیس 110 تماس حاصل کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 آذر 1399 بروزرسانی: 17 آذر 1399 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 360

به "توقیف 4 موتورسیکلت سنگین به دلیل حرکات نمایشی خطرناک در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقیف 4 موتورسیکلت سنگین به دلیل حرکات نمایشی خطرناک در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید