بیانیه نساجی قائمشهر علیه محمود فکری: آقای فکری! همگان آگاهند چه بر سر تیم زادگاه تان آوردید

به گزارش کهن پارس، تهران (پانا) - باشگاه نساجی مازندران با انتشار بیانیه ای به اظهارات محمود فکری علیه مدیران این باشگاه واکنش نشان داد.

بیانیه نساجی قائمشهر علیه محمود فکری: آقای فکری! همگان آگاهند چه بر سر تیم زادگاه تان آوردید

به گزارش روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، محمود فکری سرمربی استقلال باید بداند که کنفرانس مطبوعاتی جایی برای صحبت درباره خاطرات بدی که از خود در نساجی به جا گذاشته، نیست. شما باید به جای حرف هایی که هواداران نساجی را عصبانی تر کردید، درباره شرایط تیم خود صحبت می کردید و بازی های چشم نوازی که هواداران استقلال را شگفت زده کرده است!

شما دیگر برای نساجی و هواداران آن تمام شده اید اما انگار نساجی هنوز برای شما تمام نشده است. تصور می کنید نمک پاشیدن روی زخم هواداران نساجی، از شما مربی و چهره بهتری می سازد؟ همگان آگاهند که چه بر سر تیم زادگاه تان آوردید!

توانمندی های شما در مربیگری برای آنهایی که با شما کار کرده اند، مشخص است. در حالی که روزهای پایانی نیم فصل را تجربه می کنیم اما هنوز از حضور در استقلال ذوق زده هستید و همه چیز را وارونه جلوه می دهید.

نساجی هیچ دینی به شما و اطرافیان تان ندارد، اگرچه شما تا ابد مدیون نساجی خواهید بود، به این دلیل که هیچ باشگاه لیگ برتری، یک مربی لیگ یکی که تیمش حتی مدعی صعود نبود را باور نداشت و این نساجی بود که باعث شد پیشنهادات شما لیگ برتری شود.

در آخر حداقل 250 میلیون تومان حق مردم شریف مازندران که برای کارِ نکرده تان پیش از شروع فصل گرفتید را برگشت می دادید. همچنین منتظر اخذ غرامت شما به باشگاه نساجی پس از رای استیناف، هستیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 اسفند 1399 بروزرسانی: 12 اسفند 1399 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 704

به "بیانیه نساجی قائمشهر علیه محمود فکری: آقای فکری! همگان آگاهند چه بر سر تیم زادگاه تان آوردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه نساجی قائمشهر علیه محمود فکری: آقای فکری! همگان آگاهند چه بر سر تیم زادگاه تان آوردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید