با 2 قاشق سرکه سیب چند کیلو لاغر می کنیم؟

به گزارش کهن پارس، مجله ایلیاد/ مصرف سرکه سیب روشی طبیعی برای کنترل قند خون محسوب می گردد.سرکه سیب را اگر قبل از خوردن یک غذای سنگین که حاوی کربوهیدرات زیادی است، مصرف کنید، این ماده غذایی می تواند سرعت خالی شدن معده را کاهش دهد و از افزایش شدید قند خون جلوگیری کند.

با 2 قاشق سرکه سیب چند کیلو لاغر می کنیم؟

برای دریافت نتیجه، تنها مقدار اندکی سرکه سیب ضروری است و ثابت شده مصرف این ماده غذایی به کاهش چربی های شکمی یاری می نماید.چربی شکمی به دلیل مقدار سلول چربی متراکمی که در اطراف شکم وجود دارد، یکی از سرسخت ترین انواع چربی به شمار می رود. آب کردن چربی های شکم گاهی حتی با وجود رژیم و ورزش هم می تواند سخت باشد.

کاهش وزن با سرکه سیب

سرکه سیب از سیب های تخمیر شده ای تهیه می گردد که له شده اند و آب آن ها گرفته شده است.

نوشیدن سرکه سیب قبل از خواب ترند جدیدی است که افراد زیادی به آن روی آورده اند اما برای بسیاری این سؤال وجود دارد که آیا واقعاً این بهترین زمان برای نوشیدن سرکه سیب محسوب می گردد.نوشیدن سرکه سیب در هنگام شب ممکن است به کاهش قند خون هم یاری کند اما اگر هدف شما کاهش وزن است، کارشناسان توصیه می نمایند سرکه سیب را در طول روز بنوشید.بعضی شواهد حاکی از آن است که نوشیدن مقادیر اندکی سرکه سیب قبل از خواب ممکن است به کاهش قند خون در هنگام صبح یاری کند اما برای کاهش وزن کارشناسان توصیه می نمایند آن را قبل از وعده های غذایی خود بنوشید.نوشیدن یک جرعه سرکه سیب مخلوط شده با آب قبل از خوردن غذا ممکن است باعث گردد غذای کمتری بخورید و در نتیجه به کاهش وزن یاری گردد.

تحقیقات نشان داده مصرف چهار قاشق چایخوری سرکه سیب که معادل حدود 120 میلی لیتر است، سطح قند خون را به میزان چشمگیری کاهش می دهد و به کاهش وزن یاری می نماید.یک قاشق غذاخوری سرکه سیب که چیزی در حدود 15 میلی لیتر است، حاوی 3 کالری بوده و مقدار کربوهیدرات آن صفر است.

سرکه سیب می تواند به فروکش کردن هوس خوردن مواد قندی هم یاری کند، مسأله ای که به کاهش وزن می انجامد و میل به خوردن تنقلات در طول روز را کاهش می دهد.کاهش کالری دریافتی با کم کردن غذای مصرفی خود می تواند به کاهش سریع وزن یاری می نماید و نتایج آن در عرض یک هفته پدیدار می گردد.

توصیه می گردد سرکه سیب را به صورت قطره قطره به یک شیشه آب 1/5 لیتری اضافه کنید.علاوه بر این بهتر است این نوشیدنی را با نی بنوشید تا آسیبی به مینای دندان وارد نگردد.اضافه کردن 15 تا 30 میلی لیتر سرکه سیب به آب، دو الی سه بار در روز کفایت می نماید.

منبع: همگردی
انتشار: 23 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 185

به "با 2 قاشق سرکه سیب چند کیلو لاغر می کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با 2 قاشق سرکه سیب چند کیلو لاغر می کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید