الهامی: بازیکنان تراکتور با جانفشانی مقابل نساجی به دنبال سه امتیاز هستند

به گزارش کهن پارس، سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: آماده بازی با نساجی و کسب سه امتیاز حساس این مسابقه هستیم.

الهامی: بازیکنان تراکتور با جانفشانی مقابل نساجی به دنبال سه امتیاز هستند

به گزارش خبرنگار کهن پارس، ساکت الهامی در نشست خبری پیش از دیدار تیم تراکتور مقابل نساجی مازندران در هفته بیست و دوم گفت: خیلی دوست داشتم کهن پارس و سردبیران رسانه های شهرمان هم در این نشست خبری حضور داشتند، ولی به خاطر پروتکل های بهداشتی امکان حضورشان وجود ندارد. متأسفانه به خاطر شیوع بیماری کرونا ویروس که تمامی کشور را در برگرفته، شرایط خوب نیست و اگر مسابقات تعلیق می شد، بهتر بود؛ ولی شرایط طوری شده که باید از تصمیم متولیان امر تبعیت کنیم.

وی با بیان اینکه تمرینات را از همان روز اول با رعایت پروتکل های بهداشتی شروع کرده ایم، بیان نمود: موافق برگزاری بازی ها نیستیم، ولی با این حال تمرینات را ابتدا در قالب گروه های سه نفره و سپس در قالب گروه های هفت و هشت نفره پیگیری کرده و طی روزهای پایانی نیز تمرینات را به صورت گروهی با حضور تمامی نفرات برگزار کردیم.

الهامی خطاب به هواداران تراکتور گفت: خدمت هواداران مان سلام می کنم، متأسفانه نمی توانم برای حضور شما در کنارمان کاری انجام دهم، ولی بدانید که سربازهای شما آماده نبرد هستند و دعای خیرتان بدرقه راه ما است. تراکتور برای بازی فردا آمادگی کامل دارد. نساجی مازندران هم تیم خوبی است، اما باتوجه به اینکه بازی ها فردا پس از وقفه چهار ماهه شروع می شوند، تیم ها چندان از شرایط هم آگاهی ندارند. موضوع تمرکز و مسائل روحی و روانی برای بازی فردا مهم است و بچه های ما به این باور رسیدند که باید دست پُر از زمین بازی خارج شوند.

وی با بیان اینکه هواداران چهار ماه معطل بازی ها بودند و باید سه امتیاز بازی فردا را کسب کنیم، توضیح داد: نساجی حریف سختی خواهد بود و ما هم تراکتور هستیم. می خواهیم از امتیاز میزبانی هم استفاده کنیم، ولی حیف هواداران حضور نخواند داشت. بچه ها با جانفشانی به دنبال کسب سه امتیاز بازی هستند. تنها کاری که می توان در شرایط کنونی برای هواداران انجام داد، فقط کسب سه امتیاز بازی است.

سرمربی تراکتور در مورد غایبان تیمش برای بازی با نساجی، گفت: نمی خواهم در مورد افرادی که نیستند، صحبت کنم. تراکتور آماده بوده و بازیکنانی که حضور دارند، با تمام وجود بازی خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 157

به "الهامی: بازیکنان تراکتور با جانفشانی مقابل نساجی به دنبال سه امتیاز هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الهامی: بازیکنان تراکتور با جانفشانی مقابل نساجی به دنبال سه امتیاز هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید